7,5

Lagunitas Petaluma Fuzz

Lagunitas Brewing Company (8)

Lagunitas Petaluma Fuzz is een lichtroze champagne-achtige bier. Een Brut Rosé IPA noemen de makers het zelf. Het bier is gebrouwen door een groep Franse gastbrouwers in de brouwerij van Lagunitas in Petaluma - Californië. Dit bijzondere bier is gebrouwen met Petite Syrah druiven, voor een fruitige smaak, een fijne fuzz en een roze tint. Daarnaast is het bier gedryhopt met een grote hoeveelheid Cashmere, Azacca, Citra, Chinook, Sabro en de experimentele HBC 344 hop voor een bittere, maar droge bite.

Details

Alcohol
6.0%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vleesgerechten, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
8 °C
Volume
35 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,5

Het oordeel van de Bierista's

Lagunitas Petaluma Fuzz is beoordeeld met een gemiddelde van 7,5 door onze Bierista's

7,5

Smaak

7,0

Zicht

7,0

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,5

"Fruitig en hoppig, friszuur Bier"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

7,0 Zicht Bij het inschenken lijkt het wat Rose kleurig maar eenmaal in het glas zie je dat niet echt terug. Beetje lichtgelig/iets bruinig

7,0 Neus Fris en fruitig,iets wijnachtig

7,5 Smaak Fris en fruitig,lichtzurig,druiven,wijnachtig. Hoppig en prikkelend op de tong. Beetje wijnachtig mondgevoel en droge iets bittere afdronk/nasmaak. Verfrissend Biertje

Op proefreis langs Duitsland, Denemarken en Estland

Wellicht ben je deze zomer al lekker weggeweest, of misschien ga je nog. Heerlijk. Of je nu van zon, zee en strand houdt of van een actievere vakantie: het proeven van een aantal lokale bieren hoort daar - wat ons betreft - zeker bij. Zo'n reis kun je in december ook maken, maar dan vanaf de bank thuis. 

Verder lezen

Duvel presenteert Designer Glas 2025

Wat hebben Piet Parra, Morrison Schiffmacher, Iwan Smit, Franky Sticks en Hedof gemeen? Het zijn allemaal iconische creatieven die in het verleden het Duvel Designer Glas hebben mogen ontwerpen. Een prachtig rijtje waar de Brabantse Loes van Delft zich onlangs aan toe heeft mogen voegen.

Verder lezen

Glitterbier speciaal voor vrouwen

Glitterbier met hibiscus en rozenwater? Ontdek Zatisfyer, het sprankelende bier voor iedereen!

Verder lezen

'vandeStreek financiert verbouwing met proeftegoed'

Het is één van de meest geliefde buurtcafés van Utrecht: Café Lombok. Een café dat vernieuwt gaat worden per oktober, want de eveneens Utrechtse brouwer VandeStreek neemt het over. 

Verder lezen