Bière La MIN (1)
Gulpener zet met de nieuwe steampump een grote stap naar fossielvrij bier brouwen. In 2030 wil de brouwerij volledig fossielvrij produceren.
Verder lezenTel af naar kerst met de alcoholvrije adventskalender 2026: 24 verrassende speciaalbieren onder 0,5% en elke dag een nieuw biermoment!
Verder lezenBetzy Blond van Fortuna Vlieland eert kunstenaar Betzy Akersloot-Berg. Ontdek het bier bij de tentoonstelling in Museum Panorama Mesdag.
Verder lezenBokbier was ooit een winterbier. Ontdek hoe de bok de herfst veroverde, wat de wet voorschrijft en welke rol Amstel en Grolsch speelden.
Verder lezen
"Fijne ruime Blond van Bière La MIN (Made In Normandy) met uiteraard de Mont Saint Michel op het etiket al komt La MIN uit de buurt van Rouen. Da’s helemaal aan de andere kant van Normandië. Maar goed. Een mooi voorbeeld van wat er hier allemaal aan lekkers te drinken valt naast Calvados en Ciders"
Giel De Koning