7,7

La Choulette Blanche de Cambrai

Brasserie La Choulette (6)

La Choulette Blanche de Cambrai heeft rijke aroma's van bleke, broodachtige mouten met licht pittige cirtus, appels en kruiden. Deze heerlijke fles schenkt een zeer wazige, citroengele tot lichtbruine kleur, met bovenop een dunne koolzuurhoudende witte boorden vol koolstof. Smaken van tarwe en mout evenals citrus en milde kruiden, grasachtige en bloemige tonen en een lichte hint van bitterheid. Matig zoete en lichte azijnsmaak. Medium gehemelte. Mooie pluizige witte kop borrelt op terwijl de gegoten buste snel verdwijnt en er geen vetersluiting achterblijft.

Details

Bierstijl
Alcohol
5.0%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
5 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,7

Het oordeel van de Bierista's

La Choulette Blanche de Cambrai is beoordeeld met een gemiddelde van 7,7 door onze Bierista's

7,7

Smaak

7,6

Zicht

7,6

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,0

"Ik lus graag een Witbier, en dit is echt een van de lekkerste tot nu toe! Boordevol smaak en mooi in balans. Een musthave op een mooie warme dag!"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,0 Zicht Licht geel, troebel en een fijne schuimkraag.

8,0 Neus Pho, lekker fris en boordevol met allerlei zomerse frisheden.

8,0 Smaak Lekkere citrus, zuurtje van appel, lekkere zachte brood achtige tarwe. Dit samen met een lichte kruidigheid maakt een mooi balans!

Spijssuggestie Fris gekruide kip.

7,4

"Ik ben niet zo van witbier, maar deze is echt lekker. Alle smaken zijn mooi in balans."

Gijs Pullen

28.843

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,2 Zicht citroengeel, wat wazig en snel verdwijnende schuimkraag

7,1 Neus moutig en fruitig

7,4 Smaak moutig en fruitig, licht kruidig en en zachte en licht bittere afdronk

Spijssuggestie warme kippenvleugeltjes

Faillissement voor een van de grootste Nederlandse craft brouwerijen

Eindhoven dreigt haar grootste brouwerij, die tevens één van de grootste van Nederland is, te verliezen. Onlangs werd er middels een crowdfundings-actie nog geprobeerd het bankroet te voorkomen, maar nadat geconcludeerd werd dat er te weinig geld werd opgehaald, is het faillissement aangevraagd.

Verder lezen

Drinken we binnenkort bier in de sportschool?

Dat alcoholvrij een trend is die niet zal verdwijnen, moge duidelijk zijn. Wat heet: gigantische namen zetten in op alcoholvrij. Een aantal opvallende alcoholvrije aankondigingen op een rijtje.

Verder lezen

BrewDog investeerders blijven met lege handen achter...

De Schotse brouwerij BrewDog werd onlangs overgenomen door Tilray Brands, dat vooral bekend is van cannabis-producten en overnames van andere speciaal bier-brouwerijen. De Amerikanen telden £33.000.000 neer voor de aankoop. Maar niet iedereen ziet de kassa rinkelen, particuliere investeerders blijven berooid achter.

Verder lezen

Gigant keert terug naar Nederland

Één van de grootste biermerken ter wereld, keert terug naar Nederland. Per direct in verschillende horecagelegenheden en vanaf 16 maart ook bij supermarkten zoals Albert Heijn en Jumbo. Een comeback van een gigant in de Nederlandse bierschappen.

Verder lezen