8,3

La Buteuse Brassin Spécial (Calvados)

Le Trou du Diable (1)

La Buteuse Brassin Spécial (Calvados) is een Tripel. Dit uitzonderlijke bier, gefermenteerd met drie verschillende gisten, heeft zes maanden gerijpt in eikenhouten appelbrandewijn vaten. Het bier heeft geuren van vanille, kruidige, geroosterde en dierlijke tonen. In de mond vermengen gebrande karamel, perzik en verse tabak zich met zoete tonen van alcohol gedragen door fijne champagnebubbels.

Details

Bierstijl
Alcohol
10.0%
Categorie
Blond en Krachtig
Spijzen
Vette vis, Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
10 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Haardvuur, In goed gezelschap, Alleen, bij een boek, Voor het slapen gaan
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

8,3

Het oordeel van de Bierista's

La Buteuse Brassin Spécial (Calvados) is beoordeeld met een gemiddelde van 8,3 door onze Bierista's

9,0

Smaak

7,0

Zicht

9,0

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,3

"Een bijzonder bier voor mij (dus mijn beoordeling is wat gekleurd), maar het etiket vertoont veel gelijkenissen met mijn vader in zijn jonge jaren. Kon dus al niet kapot, maar het is ook echt een bijzonder lekker bier."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht Een donkergeel kleurig mistig bier met een grillige witte schuimkraag die snel verdwenen is en heel veel kleine koolzuurbelletjes.

9,0 Neus Geuren van perzik, groene appels, vanille en een klein beetje rook.

9,0 Smaak De combinatie van de fruitige smaak in combinatie met de Calvados vatrijping is erg geslaagd.

Spijssuggestie Utregse Oude Gracht Kaas

Craft Awards 2025 gewonnen door Nevel, Jan Ausems en Gijs Troost

De winnaars van Craft Awards 2025 zijn Nevel, Jan Ausems en Gijs Troost

Verder lezen

Martin Ostendorf gekroond tot Dutch Bier Ambassador 2024: Een verdiende erkenning!

Als opvolger van Bert Kuperus is Martin Ostendorf Dutch Bier Ambassador 2024.

Verder lezen

Sluiting Brouwerij De Molen – Een Gemis voor Bierliefhebbers

Swinckels Familiy Brewers heeft bekend gemaakt dat brouwerij de Molen in Bodegraven mogelijk sluit vanaf september 2025

Verder lezen

Kerstdiner 2024: De ultieme biergids voor een verrassend feestmenu

Ontdek hoe je van je kerstdiner een bijzondere bierproeverij maakt met onze tips voor food pairing en bewust genieten.

Verder lezen