4,8

Kees Chocolate Porter

Brouwerij Kees! (147)

Kees Chocolate Porter is een donkerbruin bier met een dikke gekleurde schuimkraag. Je ruikt en proeft de chocolade in het bier.

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
6.2%
Categorie
Donker en Rijk
Spijzen
Vette vis, Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
6 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Haardvuur, In goed gezelschap, Alleen, bij een boek, Voor het slapen gaan
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

4,8

Het oordeel van de Bierista's

Kees Chocolate Porter is beoordeeld met een gemiddelde van 4,8 door onze Bierista's

4,9

Smaak

4,6

Zicht

4,7

Neus

Aroma
Bitter
Moutig
Body
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
4,8

"Te vol schuim, zodat je (te lang) moet wachten om serieus te kunnen ruiken. Je drinkt hierdoor eerder met wat tegenzin. Hier wordt je niet gelukkig van. Het bier is een beetje hopeloos en vrijwel inhoudsloos."

Ton van der Koppel

19.960

Review
Aroma
Bitter
Moutig
Body
Alcohol

4,6 Zicht Bruin bij inschenken (zwart in glas met rode schijn). (Te) rijke schuimkraag, die wel (te lang) stabiel is en medium tot grof van structuur.

4,7 Neus Chocolade associatie komt hier natuurlijk het eerste naar boven + (niet onaangenaam) een beetje spekkerigheid (bacon). Ook wel ietsje van zepigheid helaas. Dat laatste hoeft nog niet zoveel te betekenen voor de smaak.

4,9 Smaak Beetje bittere, niet eens zozeer chocolade achtige smaak met een verre bacon achtergrond. Niet bijzonder boeiend en ook wat oppervlakkig. Schraal, onbetekenend en onbestemd. Niet de kracht van een mooie echte volle Porter met chocolade voorrang. In de nasmaak enig bitter.

Stout: het zwarte goud

Het is vandaag Black Friday: de dag waarop we dingen kopen, waarvan we gisteren nog niet wisten dat we ze nodig hadden en ons morgen alweer afvragen waarom we ze gekocht hebben. Een dag die je prima kunt overslaan, dus. Om echter wél lekker in thema te blijven, schrijven we vandaag over één van de bekendste zwarte bierstijlen: Stout.

Verder lezen

3 Bierstijlen die perfect bij de winter passen

Korte dagen, gladde wegen en dikke jassen. Je moet ervan houden, de winter. Hoe dan ook, hij komt eraan. Gelukkig kent het ook heel veel mooie aspecten. Veel eten, gezelligheid, misschien wel een mooie winterdecor en... Winterse bieren. We zetten drie winterse bierstijlen op een rijtje.

Verder lezen

Hij komt, hij komt... Maar wat neemt 'ie mee?

Afgelopen maandag is het Sinterklaasjournaal begonnen en morgen (zaterdag) komt 'ie het land alweer binnen: de Goedheiligman, beter bekend onder zijn echte naam Sint-Nicolaas of voor intimi Sinterklaas. Een prachtige periode waarin kinderen in de watten gelegd worden, maar verdienen papa en mama niet ook een mooi cadeau? Wij zetten drie cadeautips op een rij!https://www.bierista.nl/bias/articles/2086/edit#tab_blocks

Verder lezen

Rock City Brewing viert 7e jubileum

Rock City Brewing viert haar 7e jubileum met Rock City & Friends op 14 en 15 november in Amersfoort. Voor deze editie nodigt de brouwerij internationale brouwerijen uit onder meer de Verenigde Staten en Brazilië uit en staat er een breed programma op de planning, waarbij uiteraard aan de inwendige mens gedacht wordt.

Verder lezen