7,5

Jet Black Heart

Brewdog (86)

Deze stout van Brewdog is zwart als roet en drinkt heerlijk weg. Jet Black Heart is een melkstoot met geroosterde smaken van mout, koffie en chocolade. De volle smaak van dit bier laat ons hartje sneller kloppen. Het fluwelen mondgevoel, dankzij de haver en tarwe in het bier, zorgt voor een fijne drinkervaring. Door de bessen- en citrussmaken van de Magnum- en Sorachi Ace hoppen wordt het chocoladekarakter van dit bier versterkt.

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
4.7%
Categorie
Intens en Uitdagend
Spijzen
Kip en gevogelte, Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
5 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Haardvuur, Barbecue, In goed gezelschap
Gisting
Bovengistend
Hopsoorten
Magnum, Sorachi Ace
IBU
30

Mijn bieren

7,5

Het oordeel van de Bierista's

Jet Black Heart is beoordeeld met een gemiddelde van 7,5 door onze Bierista's

7,5

Smaak

7,5

Zicht

7,5

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,5

"Koffie, romig, cappuccino, vleugje vanille en licht in alcohol! :D"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

7,5 Zicht Heel donker

7,5 Neus

7,5 Smaak koffie, romig, cappuccino, vanille, zoet

Vet & Lazy financiert binnen twee weken succesvol 200.000

De Rotterdamse bierbrouwerij Vet & Lazy is via CrowdAboutNow een crowdfunding gestart om hun eigen bar aan de Maas te openen.

Verder lezen

Verfrissende bieren voor een sprankelend voorjaar

Ontdek de beste voorjaarsbieren via Bierista. Proef de lente op zijn best met Bax Bier Rokkenjager, St. Bernardus Wit en vandeStreek Zonnesteek.

Verder lezen

VandeStreek viert 10-jarig jubileum

Lees alles over hoe VandeStreek bier het 10-jarig jubileum viert met een feestweek en ontdek de nieuwe Celebration DIPA "Cheers to the next 10 years".

Verder lezen

Bier draait om kennis en beleving

Bier heeft een ziel en verdient het om met respect behandeld te worden. Kennis en beleving zijn daarbij onmisbaar.

Verder lezen