7,9

Jelster NANO NEIPA

Jelster B1er (11)

Hebbie dat ook wel eens? Trek in een hopsapje maar je hebt nog ‘dingen te doen’ waar je je koppie bij moet houwen. Je moet bijvoorbeeld nog sturen, de boekhouding doen of je strikdiploma halen. Of je zit op maandag achter een bordje nasi en had jezelf voorgenomen het rustig aan te doen terwijl iedereen weet dat nasi zonder bier geen porem is. Jelster zit vaak zat in dit soort situaties en daarom is deze Nano Neipa gebrouwen. Bomvol smaak en slechts 2,7% alcohol. Oftewel Tiny Beer, massive flavour.

Details

Brouwerij
Alcohol
2.7%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
3 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,9

Het oordeel van de Bierista's

Jelster NANO NEIPA is beoordeeld met een gemiddelde van 7,9 door onze Bierista's

8,0

Smaak

6,6

Zicht

6,8

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,3

"Perfect bier, laag in het alcoholpercentage, goed door drinkbaar, klein smaak bommetje."

Manfred De Wilde

10

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

5,8 Zicht Helder sprankelend

6,1 Neus Citrus fruitig

8,6 Smaak Smaak bommetje fris fruitig bittertje

Spijssuggestie Lekker met een bakkie nootjes

7,4

"Een lekker fris bier van een laag alcohol percentage met een bittere afdronk"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,4 Zicht Licht blond iets mistig bier met een witte wat zwakke schuimkraag

7,4 Neus Een licht fris en fruitig geurend bier

7,4 Smaak Een fruitig en wat bitter smakend bier

Spijssuggestie Lekker bij een zomerse salade met passievrucht en mango

Eerste Nederlandse Wereldkampioen Biersommelier

Afgelopen weekend werden in München de 8e Biersommelier Wereldkampioenschappen gehouden. Voor het eerst ging er een Nederlander met het goud naar huis en ging ook het zilver mee terug naar de Lage Landen.

Verder lezen

Hierdoor is Belgisch schuim onverslaanbaar...

Heb je je weleens afgevraagd waarom Belgisch bierschuim stabieler is dan schuim van andere bieren? Onderzoekers van de Technische Universiteit Eindhoven en de Eidgenössische Technische Hochschule Zürich ook. En ze hebben het antwoord gevonden.

Verder lezen

Bokbiertocht op zaterdag 4 oktober

'4 oktober, da's toch Dierendag?' horen we je denken. Het antwoord is ja, maar Hellobier doopt het om tot Bierendag. Een dag waarop er bij 6 locaties op de Noordkade in Veghel, 6 (inter)nationale bokbieren worden geproefd, desgewenst met bijpassende hapjes.

Verder lezen

Dit is de duurzaamste brouwerij ter wereld

Voor het derde jaar op rij is een Nederlandse brouwerij uitgeroepen tot de duurzaamste brouwerij te wereld. Dat betekent dat ze ook het komende jaar de titel 'Sustainable Brewery of the Year' mogen dragen. 

Verder lezen