6,8

Het Roze Varken Snuiter

Brouwerij Het Roze Varken (14)

Het Roze Varken Snuiter is een Dubbel gebrouwen met koriander, laurier en kruidnagel. Het geeft deze Dubbel een geheel eigen twist.

Details

Bierstijl
Alcohol
7.6%
Categorie
Donker en Rijk
Spijzen
Kip en gevogelte, Vette vis, Vleesgerechten, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
8 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Haardvuur, In goed gezelschap, Alleen, bij een boek, Bij het eten, Voor het slapen gaan
Gisting
Bovengistend
Overige
Kruidnagel, Laurier, Koriander
IBU
32
EBC
40

Mijn bieren

6,8

Het oordeel van de Bierista's

Het Roze Varken Snuiter is beoordeeld met een gemiddelde van 6,8 door onze Bierista's

6,5

Smaak

7,0

Zicht

7,0

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
6,8

"Een bier met heel veel ingrediënten wat je ruikt en proeft. Zelfs met honing ook al zit dat verstopt tussen de koriander, laurier en kruidnagel. Persoonlijk doet me de smaak denken aan Polen waar ik een keer heet bier kreeg na een dag buiten in de vrieskou bezig te zijn geweest. Maar ik heb het niet aangedurfd deze snuiter in een steelpannetje op te warmen."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

7,0 Zicht licht bruin, bijna helder, met een schuimkraagje

7,0 Neus kruidig en fruitig met laurier

6,5 Smaak naast het bitter heel veel kruiden van de koriander, kruidnagel en laurier

Proefnotitie: Paix Dieu Nova

Proefnotitie Paix Dieu Nova: een zacht en rond Belgisch Blond met tonen van appel, tropisch fruit, lichte karamel en een frisse afdronk.

Verder lezen

Nieuw Duvel Designer Glas 2026: Saïd Kinos geeft het glas kleur

Ontdek het nieuwe Duvel Designer Glas 2026 van kunstenaar Saïd Kinos. Lees het verhaal achter het ontwerp en ontdek waar je het glas kunt vinden.

Verder lezen

Duitse pils lokt Nederlandse bierdrinker over de grens

Nederlandse pils is flink duurder dan over de grens. Bierista vergelijkt bierprijzen en aanbiedingen in Nederland, Duitsland en België.

Verder lezen

Bierbrouwers kijken verder: cider, kombucha en seltzer

Wat zijn hard seltzer, kombucha en cider? Ontdek de verschillen én waarom brouwers als Grolsch, Heineken en Carlsberg verder kijken dan bier.

Verder lezen