Gulpener Bierbrouwerij (59)
Grolsch komt met een verrassend nieuw bier. Een bier met thee. De Grolsch Blont is onder meer te proeven bij de Grolsch Proeverij Café's.
Verder lezenLowlander brengt als eerste craft bierbrouwer twee alcoholvrije bieren uit op tap. Met deze innovatie heeft Lowlander weer een primeur.
Verder lezenBronckhorster Brewing Company mag eindelijk het tweede lustrum vieren. Dat gebeurt op 25 en 26 juni met een Craft Beer Festival in Rha.
Verder lezenBrouwerij 't Roesje heeft onlangs een tweede bier gelanceerd. Naast 't Roesje Blond is er nu ook 't Roesje Tripel.
Verder lezen
"Verse Hop van 2020 met Triskel Hop Ik vind het een heerlijk doordrinkbaar bier met mooie aroma`s van de aromatische Triskelhop,die oorspronkelijk uit Frankrijk komt.De combinatie van de granen en de hop geeft een mooie balans die uitnodigd voor een 2de glas."
Piet Tuinema