8,5

Fuerst Wiacek Time Travel

Fuerst Wiacek (78)

Fuerst Wiacek Time Travel is een West Coast IPA. Collab met Frontaal Brewing.

Details

Brouwerij
Alcohol
7.2%
Categorie
Fris en fruitig
Drinktemp.
7 °C
Volume
44 cl

Mijn bieren

8,5

Het oordeel van de Bierista's

Fuerst Wiacek Time Travel is beoordeeld met een gemiddelde van 8,5 door onze Bierista's

8,5

Smaak

7,5

Zicht

7,0

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,5

"fris en fruitig, hoppig en bitter"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,5 Zicht lichtgeel en troebel met mooie witte schuimlaag

7,0 Neus fris en fruitig, iets kruidig

8,5 Smaak fris prikkelend en fruitig, tropisch, citrus. Lekker hoppig en fijn fris-bitter in de afdronk. lijkt iets kruidigs te hebben. Nasmaak/mondgevoel is iets droog/wrang

Spijssuggestie gekruide gerechten, bbq, oosters, gegrilde kip

Guinness Challenge: split the G

Split the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?

Verder lezen

Guinness met een bavette van de barbecue

Genieten maar! Steek die barbecue maar aan! We bereiden een gemarineerde bavette en drinken er een dorstlessende Guinness bij.

Verder lezen

vandeStreek bier gaat verhuizen

vandeStreek bier gaat verhuizen van Nieuw Overvecht naar een groot bedrijfspand op Strijkviertel in Utrecht. Ronald en Sander nemen je mee.

Verder lezen

De opkomst en val van BrewDog

BrewDog was ooit het icoon van de craftbier revolutie. Het merk zakte diep en werd dit voorjaar gekocht door een investeringsmaatschappij.

Verder lezen