Fortuna Vlieland (12)
Wat is roggebier? En hoe smaakt het? Ontdek wat rogge doet met bier en ontdek het verschil tussen Duits Roggenbier, Rye Pale Ale en Rye IPA.
Verder lezenDe Nederlandse biermarkt krimpt verder. 100 brouwerijen sloten hun deuren. Hoge bieraccijns en grensinkopen zetten de sector onder druk.
Verder lezenWaarom zit speciaalbier steeds vaker in blik? Lees over hoparoma, zuurstof bij afvullen, metaalsmaak, microplastics en duurzaamheid van blik.
Verder lezenRestaurant Robuust verhuist naar Moespot bij Vollenhove. Ontdek fine dining, 70 speciaalbieren, bier-spijscombinaties en de bijzondere locatie.
Verder lezen
"De fles waar het bier in wordt geleverd is transparant, daardoor zie je de mooie gouden kleur van bier waar mee het genieten al begint.Het bier is mooi goud gekleurd met een mooie schuimkraag. Het is een fris en makkelijk drinkbaar bier met mout en citrus aroma's gevolgd door een wat droge en kruidige nasmaak. De geur van het bier en hoe het zich presenteerd maakt het uitnodigend om te drinken. Ik heb het bier gekoeld gedronken op ca 6 graden"
Bert Hulsker