Frank Lammers en Lian Heinhuis openen de Dag van de Bruine Kroeg. Juist twintigers blijken het traditionele café opvallend vaak te bezoeken.
Verder lezenGulpener zet met de nieuwe steampump een grote stap naar fossielvrij bier brouwen. In 2030 wil de brouwerij volledig fossielvrij produceren.
Verder lezenTel af naar kerst met de alcoholvrije adventskalender 2026: 24 verrassende speciaalbieren onder 0,5% en elke dag een nieuw biermoment!
Verder lezenBetzy Blond van Fortuna Vlieland eert kunstenaar Betzy Akersloot-Berg. Ontdek het bier bij de tentoonstelling in Museum Panorama Mesdag.
Verder lezen
"Het is een heerlijk doordrink baar bier met een zachte rooksmaak, lichte zoetig en een licht bittere smaak die lang blijft hangen. Verder een licht kruidige en een lichte moutsmaak. Het bier is goed in balans. En goed doordrink baar."
Martin Jansen