Privatbrauerei Eichbaum (12)
Onlangs werd de Eredivisie voor de derde keer op rij door PSV gewonnen. Sponsor Bavaria vierde het met exclusieve kampioensblikken. 24 blikken, 24 spelers, elk met naam en rugnummer. Het is een mooi voorbeeld van hoe bier en sport al decennialang met elkaar verweven zijn, al gaat dat niet altijd helemáál volgens de regels. In aanloop naar het WK deze zomer, zetten we 3 anekdotes op een rij.
Verder lezenSpeciaal bier festivals, Nederland kent er tientallen. In grasvelden, op pleinen, aan het water en zelfs in de abdij. Nu de lente officieel is begonnen, kunnen we niet wachten tot we ergens, al dan niet in de zon, staan te proosten. Hieronder vind je op chronologische volgorde acht bierfestivals!
Verder lezenEindhoven dreigt haar grootste brouwerij, die tevens één van de grootste van Nederland is, te verliezen. Onlangs werd er middels een crowdfundings-actie nog geprobeerd het bankroet te voorkomen, maar nadat geconcludeerd werd dat er te weinig geld werd opgehaald, is het faillissement aangevraagd.
Verder lezenDat alcoholvrij een trend is die niet zal verdwijnen, moge duidelijk zijn. Wat heet: gigantische namen zetten in op alcoholvrij. Een aantal opvallende alcoholvrije aankondigingen op een rijtje.
Verder lezen
"Heeft erg veel weg van een Weissenbier"
Pascal Wevers