7,5

De Werf Wahja! Wunderbar

Brouwerij De Werf (22)

Wahja! is het West-Friese antwoord op “Aber natürlich!” (waarom niet). Soms moet je niet teveel nadenken en volmondig “ja!” zeggen. Gewoon doen, knopen doorhakken en genieten van het moment. De Wahja! Wunderbar is een frisse & fruitige German style weizen. Sluit je ogen en waan je in de glooiende Beierse landschappen. Speciaal gebrouwen voor mensen die houden van het goede leven. Wunderbar!

Details

Bierstijl
Alcohol
5.2%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
5 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,5

Het oordeel van de Bierista's

De Werf Wahja! Wunderbar is beoordeeld met een gemiddelde van 7,5 door onze Bierista's

7,5

Smaak

7,2

Zicht

7,3

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,5

"Een fris en fruitig bier, licht troebel en met een mooie schuimkraag. Gewoon een lekkere weizen."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,2 Zicht Donker geel en licht troebel bier met een mooie witte schuimkraag

7,3 Neus Je ruikt banaan, wat heel toepasselijk is voor een Weizen en een klein kruidnageltje.

7,5 Smaak Lekkere frisse weizen, mooi fruitig en fris in de nasmaak

Spijssuggestie een lekker stukje vlees of vis

Guinness Challenge: split the G

Split the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?

Verder lezen

Guinness met een bavette van de barbecue

Genieten maar! Steek die barbecue maar aan! We bereiden een gemarineerde bavette en drinken er een dorstlessende Guinness bij.

Verder lezen

vandeStreek bier gaat verhuizen

vandeStreek bier gaat verhuizen van Nieuw Overvecht naar een groot bedrijfspand op Strijkviertel in Utrecht. Ronald en Sander nemen je mee.

Verder lezen

De opkomst en val van BrewDog

BrewDog was ooit het icoon van de craftbier revolutie. Het merk zakte diep en werd dit voorjaar gekocht door een investeringsmaatschappij.

Verder lezen