Brouwerij De Volle Maat (11)
vandeStreek bier gaat verhuizen van Nieuw Overvecht naar een groot bedrijfspand op Strijkviertel in Utrecht. Ronald en Sander nemen je mee.
Verder lezenBrewDog was ooit het icoon van de craftbier revolutie. Het merk zakte diep en werd dit voorjaar gekocht door een investeringsmaatschappij.
Verder lezenNee, we hebben geen zonnesteek. De Merry Beermas Adventskalender is nu in de voorverkoop.
Verder lezenZe waren al met elkaar verbonden. Nu heeft Grolsch definitief Gulpener overgenomen. Hoe zit dat?
Verder lezen
"Voor een dubbel vind ik hem niet slecht. Gelukkig niet heel zoet want daar hou ik helemaal niet van. Ik merk dat de paar keer dat ik hem heb geproefd de ene keer veel meer smaken proef dan de andere keer. Waarschijnlijk heeft dat met de temperatuur van het bier en m'n eigen gestel te maken. Proost"
Fred Mijnten