7,2

De Prael Lentebok

Brouwerij De Prael (27)

De Prael Lentebok is een bier dat gebrouwen is ter ere van de Amsterdamse zanger André Hazes. Vroeger heette dit bier ook André. Tijdens een restyling van het merk zijn alle biernamen vervangen door de bierstijl. Vandaar dat André, een stevig bitterblond bier, nu in de schappen staat als Lentebok.

Details

Bierstijl
Alcohol
6.6%
Categorie
Blond en Krachtig
Spijzen
Vette vis, Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
6 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, In goed gezelschap
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,2

Het oordeel van de Bierista's

De Prael Lentebok is beoordeeld met een gemiddelde van 7,2 door onze Bierista's

7,2

Smaak

7,0

Zicht

7,0

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,2

"Een stevig blond bier."

Gijs Pullen

28.843

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht Amberkleurig, helder, medium schuimkraag

7,0 Neus Moutig en hoppig

7,2 Smaak Volle smaak, zoetmoutig, kruidig en mooi biiter, ook in de afdronk

Spijssuggestie Oliebollen

Line-up Bourbon County Brand-serie bekend

Elk jaar wordt er reikhalzend naar uitgekeken: de Bourbon County Brand-serie. Goose Island heeft deze week de line-up bekend gemaakt.

Verder lezen

Proefnotitie - Brouwerij Lost - Clouds

Brouwerij Lost staat bekend om zijn bijzondere bieren. Daar is de de smoothie sour Clouds geen uitzondering op. Op de proeftafel ermee!

Verder lezen

Nieuw: Grolsch CAL - de bewuste dorstlesser

Grolsch heeft iets nieuws. Grolsch Cal, een caloriearm bier met 4,2% alcohol. Wij zetten deze Premium Lager op de proeftafel. Proef je mee?

Verder lezen

Guinness Challenge: split the G

Split the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?

Verder lezen