De Leckere Dark Paulus 2018

Brouwerij De Leckere (43)

Dark Paulus van brouwerij De Leckere is een meergranen abdijbier. Het bier is een Special Edition uit 2018 op basis van het Utrechtse Abdijbier Paulus. Een volle, frisse, fruitige smaak met tonen van citrus. Door het toevoegen van een rumextract van Pecan- en Mesquitehout is een extra warme smaakexplosie met lichte houttonen ontstaan!

Details

Bierstijl
Alcohol
7.7%
Categorie
Amber en Elegant
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vleesgerechten, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
6-8 °C
Volume
25 cl
Drinkmoment
Haardvuur, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

Het oordeel van de Bierista's

De Leckere Dark Paulus 2018 is nog niet beoordeeld door onze Bierista's.

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +25

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding

Proefnotitie: Hopalaa Trinity Triple IPA

Hopalaa Trinity is een stevige Triple IPA uit Letland met 10% alcohol. Mango, ananas en zoete citrus maken deze TIPA verrassend sappig en vol.

Verder lezen

Dag van de Bruine Kroeg: jong en oud samen aan de bar

Frank Lammers en Lian Heinhuis openen de Dag van de Bruine Kroeg. Juist twintigers blijken het traditionele café opvallend vaak te bezoeken.

Verder lezen

Gulpener zet met steampump grote stap naar fossielvrij brouwen

Gulpener zet met de nieuwe steampump een grote stap naar fossielvrij bier brouwen. In 2030 wil de brouwerij volledig fossielvrij produceren.

Verder lezen

Nieuw: Alcoholvrije Bier Adventskalender

Tel af naar kerst met de alcoholvrije adventskalender 2026: 24 verrassende speciaalbieren onder 0,5% en elke dag een nieuw biermoment!

Verder lezen