7,5

City Session IPA

To Øl (48)

City Session IPA is een fris en fruitige Session IPA. Een troebel bier dat gebrouwen is met Mosaic hop.

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
4.5%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
5 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,5

Het oordeel van de Bierista's

City Session IPA is beoordeeld met een gemiddelde van 7,5 door onze Bierista's

7,6

Smaak

7,7

Zicht

7,7

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,9

"Frisse en fruitige IPA met heerlijke smaak o.a. van de mosaic hop. Genieten en heel goed doordrinkbaar tegelijk."

Pieter G

8.035

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

7,7 Zicht Fris , uitnodigend geel van kleur en troebel. Witte grove schuimkraag die zakt tot een acceptabel laagje

7,5 Neus Fruitig en hoppig zoals je bij een IPA mag verwachten.

8,1 Smaak Echt een lekkere typische kwaliteits IPA. Stevig, vol en fruitig.

Spijssuggestie Salades, BBQ, kip en visgerechten

7,0

"Een lekker bier met tropisch fruit geur. Helaas licht waterig"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

7,7 Zicht mistig, oranje-geel, dunne schuimkraag, lichte bruis

7,9 Neus tropisch fruit

7,1 Smaak hoppig, licht waterig

Word jij onze collega?

Onze partner Hellobier zoekt een Web & Winkelmanager, voor wie ook een rol binnen Bierista is weggelegd! Standplaats is de prachtige industriële Noordkade in Veghel (Noord-Brabant): een bruisende plek met een bioscoop, escape rooms, een gigantische supermarkt, horeca, een heuze chocoladefabriek (jawel!) en een prachtige speciaal bier winkel.

Verder lezen

Wereldprimeur in Groenlo

Eén batch basisbier van 2000 liter, maar toch vijf verschillende fruitige varianten als resultaat. De mannen van Brouwerij Brouwersnös in Groenlo is het gelukt. In samenwerking met de buren van Bronkhorst High-Tech hebben ze een wereldprimeur te pakken: high-tech doseren tijdens het afvullen.

Verder lezen

Is Groningen de bierhoofdstad?

Eerder vroegen we ons hardop af of Breda dan wel Rotterdam de bierhoofdstad van Nederland is. Het lokte een interessante discussie uit. Vandaag reizen we daarom in dezelfde serie digitaal af naar een andere stad die in aanmerking komt. Eentje in het Hoge Noorden. Groningen.

Verder lezen

Het WK en bier: 3 anekdotes

Onlangs werd de Eredivisie voor de derde keer op rij door PSV gewonnen. Sponsor Bavaria vierde het met exclusieve kampioensblikken. 24 blikken, 24 spelers, elk met naam en rugnummer. Het is een mooi voorbeeld van hoe bier en sport al decennialang met elkaar verweven zijn, al gaat dat niet altijd helemáál volgens de regels. In aanloop naar het WK deze zomer, zetten we 3 anekdotes op een rij.

Verder lezen