Chimay (19)
Afgelopen maandag is het Sinterklaasjournaal begonnen en morgen (zaterdag) komt 'ie het land alweer binnen: de Goedheiligman, beter bekend onder zijn echte naam Sint-Nicolaas of voor intimi Sinterklaas. Een prachtige periode waarin kinderen in de watten gelegd worden, maar verdienen papa en mama niet ook een mooi cadeau? Wij zetten drie cadeautips op een rij!https://www.bierista.nl/bias/articles/2086/edit#tab_blocks
Verder lezenRock City Brewing viert haar 7e jubileum met Rock City & Friends op 14 en 15 november in Amersfoort. Voor deze editie nodigt de brouwerij internationale brouwerijen uit onder meer de Verenigde Staten en Brazilië uit en staat er een breed programma op de planning, waarbij uiteraard aan de inwendige mens gedacht wordt.
Verder lezenDe Brewpub van Rabauw op het Eindhovense Strijp-S vormt donderdag 13 november vanaf 20:00 uur het toneel voor een Engelstalige Beer Tasting. Het betreft een samenwerking tussen de gastheren en -dames van Rabauw en Hellobier.nl: Rabauw & Friends.
Verder lezenGa je straks het stemhokje in, maar ben je er nog niet helemaal uit? Bierista geeft last minute stemadvies op basis van jouw biervoorkeur. Neem dit advies uiteraard met een korreltje hop en begrijp dat we van mening zijn dat er na al die serieuze debatten van de laatste weken ook weleens gelachen mag worden!
Verder lezen
"Is het nu een nieuw beperkt in omloop uitgebracht Chimay Speciale 1956 of gewoonweg een Chimay Blue in een nieuw maatpak? Eenmaal bij het openen kan ik niet direct een verschil onderscheiden. Bij de perfecte temperatuur ruik je de volle enigzins chocolade-achtig en iets wat kruidige aroma. Bij het proeven, smaakt het zo subtiel en zacht. Kan het aanraden het bier zeker op temperatuur te laten komen net boven het advies. Komt dan nog meer tot zijn recht. Samengevat een heerlijk uitgebalanceerd special bier waar de de combi van caramel, chocola, gist en kruiden in prima harmonie zijn. Het één of het ander overheerst niet. Goed gebrouwen!"
spook