8,5

La Calavera Svensk Wodka Stout

La Calavera (5)

La Calavera Svensk Wodka Stout is een Spaanse Stout. Dit bier is onderdeel van de Black Cross First Aid Kit van de brouwerij. Uiteraard afgevuld in een medicijnflesje.

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
13.3%
Categorie
Intens en Uitdagend
Spijzen
Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
12 °C
Volume
20 cl
Drinkmoment
Haardvuur, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

8,5

Het oordeel van de Bierista's

La Calavera Svensk Wodka Stout is beoordeeld met een gemiddelde van 8,5 door onze Bierista's

8,5

Smaak

9,0

Zicht

8,5

Neus

Aroma
Zoet
Bitter
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,5

"complexe Russian Imperial Stout, maar niet zo intens als de andere flesjes uit de Black Cross first aid kit."

Review
Aroma
Zoet
Bitter
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

9,0 Zicht als motorolie zo zwart en op een enkele verdwaalde bel geen schuim. voor dit type toch acceptabel.

8,5 Neus gebrande mout, zoetig, kruidig en laurierdrop.

8,5 Smaak zoet, kruidig, gebrand, droppig. mondgevoel is warmend door de alcohol en een beetje vettig. nasmaak is zoetig en droppig.

Vet & Lazy financiert binnen twee weken succesvol 200.000

De Rotterdamse bierbrouwerij Vet & Lazy is via CrowdAboutNow een crowdfunding gestart om hun eigen bar aan de Maas te openen.

Verder lezen

Verfrissende bieren voor een sprankelend voorjaar

Ontdek de beste voorjaarsbieren via Bierista. Proef de lente op zijn best met Bax Bier Rokkenjager, St. Bernardus Wit en vandeStreek Zonnesteek.

Verder lezen

VandeStreek viert 10-jarig jubileum

Lees alles over hoe VandeStreek bier het 10-jarig jubileum viert met een feestweek en ontdek de nieuwe Celebration DIPA "Cheers to the next 10 years".

Verder lezen

Bier draait om kennis en beleving

Bier heeft een ziel en verdient het om met respect behandeld te worden. Kennis en beleving zijn daarbij onmisbaar.

Verder lezen