6,5

Brulo Lust for Life DDH

Brulo (8)

De eerste release in de DDH-serie, met een klassiek trio Citra, Simcoe en Mosaic hop. Perfecte balans tussen smaak, bitterheid en drinkbaarheid, deze speciale dubbel dry-hopped IPA is getrakteerd op tweemaal de hoeveelheid hop, waardoor je een extra punch krijgt van de sappige hoparoma's en -aroma's waar de brouwers zo van houden.

Details

Brouwerij
Alcohol
0.0%
Categorie
Fris en fruitig
Kenmerken
Alcoholvrij
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
4 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

6,5

Het oordeel van de Bierista's

Brulo Lust for Life DDH is beoordeeld met een gemiddelde van 6,5 door onze Bierista's

7,1

Smaak

7,0

Zicht

7,2

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
6,5

"net een ok alcoholvrije IPA"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht licht hazy, bier

7,2 Neus licht fruitig

7,1 Smaak licht in alle smaken

Spijssuggestie kaasplankje

Nieuw: Grolsch CAL - de bewuste dorstlesser

Grolsch heeft iets nieuws. Grolsch Cal, een caloriearm bier met 4,2% alcohol. Wij zetten deze Premium Lager op de proeftafel. Proef je mee?

Verder lezen

Guinness Challenge: split the G

Split the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?

Verder lezen

Guinness met een bavette van de barbecue

Genieten maar! Steek die barbecue maar aan! We bereiden een gemarineerde bavette en drinken er een dorstlessende Guinness bij.

Verder lezen

vandeStreek bier gaat verhuizen

vandeStreek bier gaat verhuizen van Nieuw Overvecht naar een groot bedrijfspand op Strijkviertel in Utrecht. Ronald en Sander nemen je mee.

Verder lezen