7,2

Brothers in Law Australian Double IPA

Brothers in Law Brewing (17)

Brothers in Law Australian Double IPA is een bier met hop in de hoofdrol. het bier bevat behalve gerstemout ook haver. Dat zorgt voor een mooie volle smaak. De Australische hoppen zorgen voor heel fijne fruitige aroma's en een bittere nasmaak.

Details

Alcohol
7.6%
Categorie
Blond en Krachtig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
8 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,2

Het oordeel van de Bierista's

Brothers in Law Australian Double IPA is beoordeeld met een gemiddelde van 7,2 door onze Bierista's

7,3

Smaak

7,0

Zicht

7,0

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,0

"Een double IPA die zichzelf onderscheidt door het gebruik van Australische hopsoorten. Dat geeft veel hars in met name de geur. Dat moet je een beetje liggen. Voor de rest blijft er een bitter, maar goed doordrinkbaar bier over."

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,5 Zicht Oranjekleurig troebel bier met een off-white schuimkraag. De schuimkraag beperkt zich snel tot een randje.

7,0 Neus De geur van de Australische hopsoorten starten met wat citrus waar vervolgens een wat sterke hardlucht overheen komt. Gaat bijna richting hopburn, maar blijft net binnen de perken.

7,5 Smaak Wat rest is de smaak. Minder hars en wat meer citrus en tamelijk veel hopbitter. Dunne body waardoor het bier goed doordrinkbaar is. Er blijft een droge afdronk en een licht plakkerig mondgevoel over.

Spijssuggestie Hamka's chips

7,3

"Heerlijke en krachtige IPA maar helaas wel met klein een bijsmaakje."

Pieter G

8.035

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,5 Zicht Amberkleurig, tweeschijn. Met witte schuimkraag.

7,0 Neus Veel citrus en veel hop en een bij-geurtje van iets dat ik helaas niet anders kan omschrijven dan een heel klein vleugje benzeen. (wat het natuurlijk niet echt is)

7,0 Smaak Vol, bloemig en heel veel hop met krachtige bitters en helaas een bijsmaakje dat de reuk al had beloofd.

Spijssuggestie Salades, kip en vis

Adventskalender Merry Beermas extra voordelig in de voorverkoop

Nee, we hebben geen zonnesteek. De Merry Beermas Adventskalender is nu in de voorverkoop.

Verder lezen

Grolsch koopt Gulpener

Ze waren al met elkaar verbonden. Nu heeft Grolsch definitief Gulpener overgenomen. Hoe zit dat?

Verder lezen

Köstritzer Kellerbier echt even wat anders

Soms wil je net even wat anders. Köstritzer Kellerbier is een verrassende smaakvolle keuze. Prima voor bij de barbecue tijdens zomerse avonden.

Verder lezen

Cenosillicafobie, je zult het maar hebben

Cenosillicafobie, een duur woord voor een erg vervelende aandoening. Deze fobie is de ware nachtmerrie voor iedereen die van bier houdt.

Verder lezen