Bronckhorster Brewing Company (80)
Onze partner Hellobier zoekt een Web & Winkelmanager, voor wie ook een rol binnen Bierista is weggelegd! Standplaats is de prachtige industriële Noordkade in Veghel (Noord-Brabant): een bruisende plek met een bioscoop, escape rooms, een gigantische supermarkt, horeca, een heuze chocoladefabriek (jawel!) en een prachtige speciaal bier winkel.
Verder lezenEén batch basisbier van 2000 liter, maar toch vijf verschillende fruitige varianten als resultaat. De mannen van Brouwerij Brouwersnös in Groenlo is het gelukt. In samenwerking met de buren van Bronkhorst High-Tech hebben ze een wereldprimeur te pakken: high-tech doseren tijdens het afvullen.
Verder lezenEerder vroegen we ons hardop af of Breda dan wel Rotterdam de bierhoofdstad van Nederland is. Het lokte een interessante discussie uit. Vandaag reizen we daarom in dezelfde serie digitaal af naar een andere stad die in aanmerking komt. Eentje in het Hoge Noorden. Groningen.
Verder lezenOnlangs werd de Eredivisie voor de derde keer op rij door PSV gewonnen. Sponsor Bavaria vierde het met exclusieve kampioensblikken. 24 blikken, 24 spelers, elk met naam en rugnummer. Het is een mooi voorbeeld van hoe bier en sport al decennialang met elkaar verweven zijn, al gaat dat niet altijd helemáál volgens de regels. In aanloop naar het WK deze zomer, zetten we 3 anekdotes op een rij.
Verder lezen
"Hou je vast voor een ontdekkingsreis naar het onbekende land. In dit diep amberkleurige bier zitten heel wat fruitige geuren en kruidige hints verstopt. De zoete geuren van bourbon whiskey zijn duidelijk terug te vinden in dit bier. Deze worden aangevuld met rijke smaken van geroosterde amandel, met vleug bitterkoekjes en iets spicyness die doet denken aan een hoestsnoepje. Ook zijn zoetere smaken zoals vanille en rijpe banaan te ontdekken in het onbekende. Tijdens het proeven komen er zo enorm veel verschillende smaken tevoorschijn dat je aan dit bier blijft snuffelen en er kleine slokjes van blijft nemen. Voor mij had er iets zoetigheid vervangen mogen worden door een wat sterkere (hop)bitter. Al met al is dit een prachtbier om rustig van te genieten op een rustige avond. Een ontdekkingsreis, op je eigen tempo."
Casper Meenink