7,4

Broekroelofs Strob Oase

Brouwerij Broekroelofs (5)

Een doodrinkbaar, middelzwaar Bergentheims bier met een percentage van 7,5%. Moutig en iets kruidig is dit fijne bier. Heerlijk om te drinken tijden mooie (voorjaarsdag)dagen, maar eigenlijk ook voor alle dagen daaromheen. Door de ondergisting heeft dit bier een mooie balans tussen alcohol, moutigheid en frissigheid.

Details

Bierstijl
Alcohol
7.5%
Categorie
Blond en Krachtig
Spijzen
Vette vis, Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
8 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Haardvuur, In goed gezelschap, Alleen, bij een boek, Voor het slapen gaan
Gisting
Ondergistend

Mijn bieren

7,4

Het oordeel van de Bierista's

Broekroelofs Strob Oase is beoordeeld met een gemiddelde van 7,4 door onze Bierista's

7,2

Zicht

7,2

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,4

"Een heerlijke tripel."

Gijs Pullen

28.843

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,2 Zicht oranjegeel, helder, medium schuimkraag

7,2 Neus moutig en kruidig

Smaak moutig en kruidig, licht bittere afdronk

Spijssuggestie belegen kaas

Driehoekstest met bier - zo proef je blind het verschil

Drie glazen, twee bieren: herken jij het verschil? Leer hoe je thuis een driehoekstest doet en wat de uitslag zegt over jouw smaakvermogens.

Verder lezen

Henri Reuchlin: bierkenner, auteur en biersommelier

Henri Reuchlin is bierkenner, auteur en biersommelier. Ontdek zijn rol in de Nederlandse biercultuur, zijn boeken en zijn nieuwste HOP ODE.

Verder lezen

Hop Ode - nieuwe boek van Henri Reuchlin gepresenteerd

Henri Reuchlin presenteert HOP ODE tijdens het Fresh Hop Festival. Ontdek zijn nieuwe boek vol verhalen over hop, bier en biergeschiedenis.

Verder lezen

Alcoholvrij bier steeds populairder tijdens uitgaan

Alcoholvrij bier wint terrein in het uitgaansleven. Volgens Heineken groeit de verkoop van 0.0 in clubs, poppodia en feestcafé's flink.

Verder lezen