8,0

BRLO St. Kilianscotch Ale

BRLO (11)

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
10.0%
Categorie
Soepel en Subtiel
Drinktemp.
10 °C
Volume
33 cl

Mijn bieren

8,0

Het oordeel van de Bierista's

BRLO St. Kilianscotch Ale is beoordeeld met een gemiddelde van 8,0 door onze Bierista's

8,4

Smaak

8,5

Zicht

8,3

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,0

"Heerlijke barrelaged "

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,5 Zicht Donkerbruin bijna zwart met grote crèmekleurige schuimkraag

8,3 Neus Gebrande mout, rokerig turf cacao koffie heel iets whisky

8,4 Smaak Gerookte ham mout, gerookte ham donkere Chocolade turf houtsmaak iets whisky

Spijssuggestie Vleesgerechten zoals tournedos, biefstuk

Op proefreis langs Duitsland, Denemarken en Estland

Wellicht ben je deze zomer al lekker weggeweest, of misschien ga je nog. Heerlijk. Of je nu van zon, zee en strand houdt of van een actievere vakantie: het proeven van een aantal lokale bieren hoort daar - wat ons betreft - zeker bij. Zo'n reis kun je in december ook maken, maar dan vanaf de bank thuis. 

Verder lezen

Duvel presenteert Designer Glas 2025

Wat hebben Piet Parra, Morrison Schiffmacher, Iwan Smit, Franky Sticks en Hedof gemeen? Het zijn allemaal iconische creatieven die in het verleden het Duvel Designer Glas hebben mogen ontwerpen. Een prachtig rijtje waar de Brabantse Loes van Delft zich onlangs aan toe heeft mogen voegen.

Verder lezen

Glitterbier speciaal voor vrouwen

Glitterbier met hibiscus en rozenwater? Ontdek Zatisfyer, het sprankelende bier voor iedereen!

Verder lezen

'vandeStreek financiert verbouwing met proeftegoed'

Het is één van de meest geliefde buurtcafés van Utrecht: Café Lombok. Een café dat vernieuwt gaat worden per oktober, want de eveneens Utrechtse brouwer VandeStreek neemt het over. 

Verder lezen