Brouwerij Breugem (26)
Een nieuw bier zoals CAL op de markt brengen gaat niet zomaar. Zeker bij Grolsch wordt daar heel goed over nagedacht.
Verder lezenSierra Nevada is een grote naam in de craftbierwereld. De bieren zijn in Nederland op steeds meer plekken verkrijgbaar.
Verder lezenElke eerste vrijdag van augustus is het International Beer Day. Een uitstekende dag om samen het bier te vieren.
Verder lezenSalikatt Even Keel is een New England Double IPA uit Noorwegen. Kunnen ze daar fruitige hopbommen brouwen? Op de proeftafel ermee!
Verder lezen
"Volgens eigen zeggen Kwaliteit Uit Zaandijk en Bierbrouwerij Breugem, met brouwmeester Patrick Breugem nauw gelieerd aan Brouwerij Hoop (ook afkomstig uit Zaandijk, maar later), levert dat over het algemeen ook wel."
Ton van der Koppel