Britt Brasserie de Bretagne (4)
Salikatt Even Keel is een New England Double IPA uit Noorwegen. Kunnen ze daar fruitige hopbommen brouwen? Op de proeftafel ermee!
Verder lezenWat is Ale? In dit artikel beantwoorden we al jouw vragen over wat een ale is en ook wat het niet is. Hier steek je zeker weer het nodige van op!
Verder lezenElk jaar wordt er reikhalzend naar uitgekeken: de Bourbon County Brand-serie. Goose Island heeft deze week de line-up bekend gemaakt.
Verder lezenBrouwerij Lost staat bekend om zijn bijzondere bieren. Daar is de de smoothie sour Clouds geen uitzondering op. Op de proeftafel ermee!
Verder lezen
"Onduidelijk bier met van alles er in maar onsamenhangend en niet prettig. Het etiket vertelt dat het een type Abdybier is maar tevens een IPA erg verwarrend. Als ingrediënten worden o.a. genoemd gerst, tarwe, gierst, rogge, boekweit en spelt, bij mij rijst de vraag of het niet verstandiger zou zijn van de brouwer om eerst eens te proberen een goed bier te brouwen voordat hij zich aan zulke ingewikkelde recepten waagt. Als hobbybrouwer zou ik mij schamen voor dit bier en het door het toilet spoelen voordat iemand anders het zou proeven."
Miel Neuraij