Bird Brewery (50)
'Op zoek naar smaak' is de titel van een documentaire, waarin Perry de Man op zoek gaat naar het bier in het glas van Rembrandt.
Verder lezenDe zomer is begonnen. Wij zijn erg benieuwd waar jij deze zomer bier drinkt. Wat zijn jouw favoriete hopspots in Nederland?
Verder lezenFred Teeven is benoemd tot voorzitter van de Nederlandse Brouwers. Hij heeft zin in zijn nieuwe job en pakt gelijk de handschoen op.
Verder lezenMout Bierfestival trekt weer door het land. Komend weekend - van 1 tot en met 3 juli - is het festival in Park de Wezenlanden in Zwolle.
Verder lezen
"Fris fruitig en wat zurig (niet te) biertje. Jammer dat het schuim zo snel weg is. Rijk gist depot (voor de liefhebber. Vooral apart of niet drinken). Collab uit 2018 met Oersoep uit Gelderland."
Ton van der Koppel