Big Belly Brewing (36)
Elk jaar wordt er reikhalzend naar uitgekeken: de Bourbon County Brand-serie. Goose Island heeft deze week de line-up bekend gemaakt.
Verder lezenBrouwerij Lost staat bekend om zijn bijzondere bieren. Daar is de de smoothie sour Clouds geen uitzondering op. Op de proeftafel ermee!
Verder lezenGrolsch heeft iets nieuws. Grolsch Cal, een caloriearm bier met 4,2% alcohol. Wij zetten deze Premium Lager op de proeftafel. Proef je mee?
Verder lezenSplit the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?
Verder lezen
"Het eerste en enige bier tot nu wat van mij een 10 verdiend. Voor mij nog beter dan de Westvleteren 12. Die twee zijn wat smaak betreft niet echt te vergelijken, maar van deze Big Belly zou ik niet kunnen bedenken hoe het nog beter kan. Zo super complex in allerlei heerlijke geuren en smaken. Belangrijk is wel om deze stout echt op temperatuur te laten komen. Hoe warmer hij wordt hoe dikker hij wordt. In zowel geur als smaak. Het lijkt wel of er bij elke graad weer iets anders vrijkomt. Big Belly heeft ervoor gekozen om voor deze tiende editie van hun Liquid Dessert de #1 te laten rijpen op bourbon vaten. Een zeer geslaagde zet. De smaken van de bourbon komen heerlijk terug in het bier. Vanille tonen, de caramel van de gebrande mout, een beetje zout en de koffie smaken van de stout. Alles heerlijk in balans. Het is even knutselen om het prachtige flesje open te krijgen, maar dan heb je ook wel wat."
Ben Maas