9,2

Berging Sailing '20 Russian Imperial Stout BA

Berging Brouwerij (34)

Berging Sailing '20 Russian Imperial Stout BA is een prachtige Imperial Stout van 12,2%. Aroma's van espresso, zoethout, bourbon, vanille, hout, port en rode wijn.

Details

Bierstijl
Alcohol
12.2%
Categorie
Donker en Rijk
Spijzen
Vette vis, Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinktemp.
12 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Haardvuur, In goed gezelschap, Alleen, bij een boek, Voor het slapen gaan
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

9,2

Het oordeel van de Bierista's

Berging Sailing '20 Russian Imperial Stout BA is beoordeeld met een gemiddelde van 9,2 door onze Bierista's

9,5

Smaak

9,7

Zicht

7,9

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
9,2

"Heel mooi, donker bier. Zacht mondgevoel en een duidelijke bitterheid in de afdronk. "

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

9,7 Zicht Donker, zwart bier. Mooie kleine schuimkraag die snel verdween. EBC 105.

7,9 Neus Mooie zoete tonen en de geur van de rum barrels zijn goed aangekomen wazig.

9,5 Smaak Een mooi en zoete smaak. De smaak van rum vaten zijn duidelijk aanwezig. Een bier waar je van geniet. IBU 78.

Spijssuggestie Dit is een intens en uitdagend bier. Hier van je mooie gekruide gerechten of vleesgerechten bij eten. Ook zoete desserts of pittige en belegen kazen zijn hier goed bij te combineren.

Bierista Bier Top 100 - Laat je stem horen

Wat is het beste bier van 2023? Dat is de grote vraag bij de Bierista Bier Top 100. Iedereen kan stemmen vanaf donderdag 30 november.

Verder lezen

Sinterklaas kiest voor Bierista

Het heerlijk avondje komt eraan en Sinterklaas heeft dit jaar een speciale verrassing voor alle bierliefhebbers!

Verder lezen

Een betoverend bier- en culinair festijn bij Bistro La Duchesse

De recente Bierista Avond bij Bistro La Duchesse in Den Bosch was een ongekend succes. Een onvergetelijke avond vol culinaire hoogstandjes en exclusieve bieren.

Verder lezen

Hertog Jan Vatgerijpt 2023: een ode aan Latijns-Amerika

Voor deze zevende editie liet Meesterbrouwer Micha Peute zich inspireren door de essentie van Latijns-Amerika.

Verder lezen