5,7

Batches Batch 029: ebony

Batches Brewery (31)

Batches Batch 029: ebony is een black IPA.

Details

Brouwerij
Alcohol
7.0%
Categorie
Fris en fruitig
Drinktemp.
7 °C
Volume
33 cl

Mijn bieren

5,7

Het oordeel van de Bierista's

Batches Batch 029: ebony is beoordeeld met een gemiddelde van 5,7 door onze Bierista's

5,7

Smaak

6,1

Zicht

5,9

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,0

"Ze zeggen wel eens "once you go black you never go back". Nou dat gaat zeker op voor dit biertje. Wat een smaakexplosie! Heerlijke geroosterde mout, veel hop en niet te zwaar. "

Pjotr Behrtel

2.645

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,0 Zicht Op eerste gezicht zwarte koffie kleur, maar als je tegen het licht houdt dan zie je een rode kleur in het bier zitten. Heeft iemand de vruchten in het bier verstopt?

8,0 Neus Het lijkt wel of je in een koffiebranderij staat te wachten op je bestelling, terwijl je koffie vers wordt gemalen. Op de achtergrond ruik je de vruchten en de gedroogde abrikozen.

8,0 Smaak Dit bier is een beetje droog, ik proef de cacao door de geroosterde mout, gedroogde abrikozen en de bitterheid van aanwezige hop.

Spijssuggestie Dit bier is goed te combineren met wild zoals gans, eend, haas, konijn, een stoofpotje en bij vergeten groenten. Daarbij is het een heerlijke afsluiting met een lekker chocolade toetje.

3,4

"erg bitter, toilet. Jammer van de brouwfout"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,1 Zicht helder, donkerbruin, veel bruin schuim, sterke bruis waardoor het uit de fles spuit

3,7 Neus toilet en muf

3,4 Smaak erg bitter, toilet

Hij komt, hij komt... Maar wat neemt 'ie mee?

Afgelopen maandag is het Sinterklaasjournaal begonnen en morgen (zaterdag) komt 'ie het land alweer binnen: de Goedheiligman, beter bekend onder zijn echte naam Sint-Nicolaas of voor intimi Sinterklaas. Een prachtige periode waarin kinderen in de watten gelegd worden, maar verdienen papa en mama niet ook een mooi cadeau? Wij zetten drie cadeautips op een rij!https://www.bierista.nl/bias/articles/2086/edit#tab_blocks

Verder lezen

Rock City Brewing viert 7e jubileum

Rock City Brewing viert haar 7e jubileum met Rock City & Friends op 14 en 15 november in Amersfoort. Voor deze editie nodigt de brouwerij internationale brouwerijen uit onder meer de Verenigde Staten en Brazilië uit en staat er een breed programma op de planning, waarbij uiteraard aan de inwendige mens gedacht wordt.

Verder lezen

Beer Tasting in de Lichtstad

De Brewpub van Rabauw op het Eindhovense Strijp-S vormt donderdag 13 november vanaf 20:00 uur het toneel voor een Engelstalige Beer Tasting. Het betreft een samenwerking tussen de gastheren en -dames van Rabauw en Hellobier.nl: Rabauw & Friends.

Verder lezen

Stemadvies op basis van biervoorkeur

Ga je straks het stemhokje in, maar ben je er nog niet helemaal uit? Bierista geeft last minute stemadvies op basis van jouw biervoorkeur. Neem dit advies uiteraard met een korreltje hop en begrijp dat we van mening zijn dat er na al die serieuze debatten van de laatste weken ook weleens gelachen mag worden!

Verder lezen