5,7

Batches Batch 029: ebony

Batches Brewery (31)

Batches Batch 029: ebony is een black IPA.

Details

Brouwerij
Alcohol
7.0%
Categorie
Fris en fruitig
Drinktemp.
7 °C
Volume
33 cl

Mijn bieren

5,7

Het oordeel van de Bierista's

Batches Batch 029: ebony is beoordeeld met een gemiddelde van 5,7 door onze Bierista's

5,7

Smaak

6,1

Zicht

5,9

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,0

"Ze zeggen wel eens "once you go black you never go back". Nou dat gaat zeker op voor dit biertje. Wat een smaakexplosie! Heerlijke geroosterde mout, veel hop en niet te zwaar. "

Pjotr Behrtel

2.645

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,0 Zicht Op eerste gezicht zwarte koffie kleur, maar als je tegen het licht houdt dan zie je een rode kleur in het bier zitten. Heeft iemand de vruchten in het bier verstopt?

8,0 Neus Het lijkt wel of je in een koffiebranderij staat te wachten op je bestelling, terwijl je koffie vers wordt gemalen. Op de achtergrond ruik je de vruchten en de gedroogde abrikozen.

8,0 Smaak Dit bier is een beetje droog, ik proef de cacao door de geroosterde mout, gedroogde abrikozen en de bitterheid van aanwezige hop.

Spijssuggestie Dit bier is goed te combineren met wild zoals gans, eend, haas, konijn, een stoofpotje en bij vergeten groenten. Daarbij is het een heerlijke afsluiting met een lekker chocolade toetje.

3,4

"erg bitter, toilet. Jammer van de brouwfout"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

6,1 Zicht helder, donkerbruin, veel bruin schuim, sterke bruis waardoor het uit de fles spuit

3,7 Neus toilet en muf

3,4 Smaak erg bitter, toilet

Faillissement voor een van de grootste Nederlandse craft brouwerijen

Eindhoven dreigt haar grootste brouwerij, die tevens één van de grootste van Nederland is, te verliezen. Onlangs werd er middels een crowdfundings-actie nog geprobeerd het bankroet te voorkomen, maar nadat geconcludeerd werd dat er te weinig geld werd opgehaald, is het faillissement aangevraagd.

Verder lezen

Drinken we binnenkort bier in de sportschool?

Dat alcoholvrij een trend is die niet zal verdwijnen, moge duidelijk zijn. Wat heet: gigantische namen zetten in op alcoholvrij. Een aantal opvallende alcoholvrije aankondigingen op een rijtje.

Verder lezen

BrewDog investeerders blijven met lege handen achter...

De Schotse brouwerij BrewDog werd onlangs overgenomen door Tilray Brands, dat vooral bekend is van cannabis-producten en overnames van andere speciaal bier-brouwerijen. De Amerikanen telden £33.000.000 neer voor de aankoop. Maar niet iedereen ziet de kassa rinkelen, particuliere investeerders blijven berooid achter.

Verder lezen

Gigant keert terug naar Nederland

Één van de grootste biermerken ter wereld, keert terug naar Nederland. Per direct in verschillende horecagelegenheden en vanaf 16 maart ook bij supermarkten zoals Albert Heijn en Jumbo. Een comeback van een gigant in de Nederlandse bierschappen.

Verder lezen