4,5

And Union Neu Black Lager

And Union (5)

And Union Neu Black Lager is een Lager. Voorheen bekend als Brewers & Union Unfiltered Dark Lager. Het is een dorstlessend en soepel bier dat lekker wegdrinkt.

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
5.0%
Categorie
Soepel en Subtiel
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
5 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Ondergistend

Mijn bieren

4,5

Het oordeel van de Bierista's

And Union Neu Black Lager is beoordeeld met een gemiddelde van 4,5 door onze Bierista's

4,5

Smaak

4,5

Zicht

4,5

Neus

Zoet
Moutig
Kruidig
Koolzuur
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
4,5

"Dit bier uit Beieren maakt niet goed duidelijk wat je er mee aan moet, of wat nou de bedoeling is. Armoedige vertoning eigenlijk."

Ton van der Koppel

19.960

Review
Zoet
Moutig
Kruidig
Koolzuur
Alcohol

4,5 Zicht Donkerrood/zwartig, vrij helder en met koolzuur. De met medium structuur gebroken witte schuimkraag is redelijk en redelijk stabiel.

4,5 Neus Niet goed thuis te brengen, iets onaangenaam, beetje muffig (donker) moutig. De geur heeft iets ondergronds: modder, grijze blubber, kabels, leidingen.

4,5 Smaak Beetje zoetige tonen in een eigenzinnige smaak, die zich niet zo maar laat omschrijven. Moutigheid, tikje droppigheid en niet zozeer bitter, tikje kruidig. Beetje gootsteensmaakje (als dat al bestaat). In de afdronk weinig tot nietszeggend.

Tijd als hoofdingrediënt: Hertog Jan onthult Grand Pilsener

De Limburgse brouwerij creëert met Grand Pilsener een premium bier binnen Pilsener-categorie.

Verder lezen

Gebrouwen door Vrouwen maakt uniek 0.5% bier

Heb je het gehoord? Gebrouwen door Vrouwen heeft een geweldig nieuw bier gelanceerd: Bloesem Bluf 0.5%.

Verder lezen

Hertog Jan lanceert de Hertog Jan Blikvanger

Hertog Jan introduceert met trots de Hertog Jan Blikvanger, dé duurzame oplossing om afval te verminderen en recycling te bevorderen.

Verder lezen

Proost op de Budelse Brouwerij - Tweevoudig Goud

Een gouden gloed schijnt over de Budelse Brouwerij. Tijdens de Dutch Beer Challenge 2023 heeft deze brouwerij twee Gouden Medailles in de wacht gesleept.

Verder lezen