5,9

Alvinne Wild West Grape Edition

Brouwerij Alvinne (41)

Alvinne Wild West Grape Edition is blond gekleurd en heeft een volle schuimkraag en een heerlijk aroma.

Details

Bierstijl
Alcohol
6.0%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
6 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Gemengde gisting

Mijn bieren

5,9

Het oordeel van de Bierista's

Alvinne Wild West Grape Edition is beoordeeld met een gemiddelde van 5,9 door onze Bierista's

5,2

Smaak

6,9

Zicht

6,0

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
5,9

"Erg zuur en nogal droog, met bessen en druiven wat eindigt met notige bij van witte wijn. Vrij licht gebodied, matig koolzuurhoudende, zeer interessant brouwsel, maar totaal niet het bier voor mij. Dit is echt een bier voor de meer specifieke liefhebber, beergeek en mensen die geïnteresseerd zijn in zulke aparte brouwsels en processen. Niet oneerbiedig bedoelt, maar verschrikkelijk bier!"

spook

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

6,9 Zicht Giet een beetje wazig, goudgeel. Dunne lijn van wit schuim rond het glas.

6,0 Neus Zuurheid, grazige noten, hint van rauwe kruisbessen, van ruwe druiven in het aroma.

5,2 Smaak Zure, zure bod in het begin. Citrus en ik vind zeer zure toets,. Je merkt aanwezigheid van rauwe druiven, goodberries of krenten.

Spijssuggestie Laat ik open dit keer.

Line-up Bourbon County Brand-serie bekend

Elk jaar wordt er reikhalzend naar uitgekeken: de Bourbon County Brand-serie. Goose Island heeft deze week de line-up bekend gemaakt.

Verder lezen

Proefnotitie - Brouwerij Lost - Clouds

Brouwerij Lost staat bekend om zijn bijzondere bieren. Daar is de de smoothie sour Clouds geen uitzondering op. Op de proeftafel ermee!

Verder lezen

Nieuw: Grolsch CAL - de bewuste dorstlesser

Grolsch heeft iets nieuws. Grolsch Cal, een caloriearm bier met 4,2% alcohol. Wij zetten deze Premium Lager op de proeftafel. Proef je mee?

Verder lezen

Guinness Challenge: split the G

Split the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?

Verder lezen