Brouwerij Alvinne (41)
Tel af naar kerst met de alcoholvrije adventskalender 2026: 24 verrassende speciaalbieren onder 0,5% en elke dag een nieuw biermoment!
Verder lezenBetzy Blond van Fortuna Vlieland eert kunstenaar Betzy Akersloot-Berg. Ontdek het bier bij de tentoonstelling in Museum Panorama Mesdag.
Verder lezenBokbier was ooit een winterbier. Ontdek hoe de bok de herfst veroverde, wat de wet voorschrijft en welke rol Amstel en Grolsch speelden.
Verder lezenIn Bulgarije is 6500 jaar oude mout gevonden. De bijzondere vondst wijst mogelijk op bierproductie in Zuidoost-Europa in de prehistorische tijd.
Verder lezen
"Erg zuur en nogal droog, met bessen en druiven wat eindigt met notige bij van witte wijn. Vrij licht gebodied, matig koolzuurhoudende, zeer interessant brouwsel, maar totaal niet het bier voor mij. Dit is echt een bier voor de meer specifieke liefhebber, beergeek en mensen die geïnteresseerd zijn in zulke aparte brouwsels en processen. Niet oneerbiedig bedoelt, maar verschrikkelijk bier!"
spook