6,8

Sainte Cru Apocalypse Now

Bière Sainte Cru (2)

Details

Bierstijl
Alcohol
8.0%
Categorie
Donker en Rijk
Spijzen
Vette vis, Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen, Zoete desserts
Drinkmoment
Haardvuur, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

6,8

Het oordeel van de Bierista's

Sainte Cru Apocalypse Now is beoordeeld met een gemiddelde van 6,8 door onze Bierista's

6,8

Smaak

6,7

Zicht

6,8

Neus

Aroma
Zoet
Bitter
Fruitig
Moutig
Body
Koolzuur
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
6,8

"Dit door de Franse brouwerij in de Elzas Double Belge Anarchist gedoopte bier met de Engelstalige naam blijkt niet echt uitzonderlijk, maar ook niet slecht. Tikje eenzijdig en beperkt in smaak(ontwikkeling). Er is wel een klein rondedansje gaandeweg van wat fruitigheid, maar niet echt verrassend of verfrissend. Ergens zwerft nog wat bitter. Een lastige voor combinaties met spijs."

Ton van der Koppel

19.960

Review
Aroma
Zoet
Bitter
Fruitig
Moutig
Body
Koolzuur
Alcohol

6,7 Zicht Zwart (beetje rode gloed), en ondoorzichtig. Een niet zo volle beige en medium schuimkraag, die heel langzaam wegbruist.

6,8 Neus Tikje donkermoutige iets zoetige (karamellige) geur met wat fruit (pruim).

6,8 Smaak Mild romige met karamel doortrokken entree. Voorts wat tintelend, waarbij de zoetigheid blijft. De nasmaak is een beetje bitterig en drogig.

Spijssuggestie Groenten met een bittertje en aardappelen/vlees/jus. Groenten quiches c.q. -taartjes.

Guinness Challenge: split the G

Split the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?

Verder lezen

Guinness met een bavette van de barbecue

Genieten maar! Steek die barbecue maar aan! We bereiden een gemarineerde bavette en drinken er een dorstlessende Guinness bij.

Verder lezen

vandeStreek bier gaat verhuizen

vandeStreek bier gaat verhuizen van Nieuw Overvecht naar een groot bedrijfspand op Strijkviertel in Utrecht. Ronald en Sander nemen je mee.

Verder lezen

De opkomst en val van BrewDog

BrewDog was ooit het icoon van de craftbier revolutie. Het merk zakte diep en werd dit voorjaar gekocht door een investeringsmaatschappij.

Verder lezen