ROTT. Brouwers (16)
Proefnotitie van Brruhh! van Bereta Brewing Co. Een sappige Double IPA met mango, mandarijn, limoen, verse hop en een zachte bitterheid.
Verder lezenProefnotitie Paix Dieu Nova: een zacht en rond Belgisch Blond met tonen van appel, tropisch fruit, lichte karamel en een frisse afdronk.
Verder lezenOntdek het nieuwe Duvel Designer Glas 2026 van kunstenaar Saïd Kinos. Lees het verhaal achter het ontwerp en ontdek waar je het glas kunt vinden.
Verder lezenNederlandse pils is flink duurder dan over de grens. Bierista vergelijkt bierprijzen en aanbiedingen in Nederland, Duitsland en België.
Verder lezen
"Zeer complex fruitig bier, waarbij verrassend is dat het aroma de verwachting van zure morellen wekt, maar in de smaak framboos en zwarte bes overheersen."
Miel Neuraij