Omnipollo (28)
Na vele inzedingen van de Bierista bierkenners is er weer een top 100 ontstaan. Wij hebben ze opgesomd in de Bier top 100 2024.
Verder lezenHeb jij ooit een slok genomen van een bier dat niet alleen je smaakpapillen, maar ook je hart raakt? Nee? Dan is het hoog tijd om kennis te maken met de La Trappe Blond Special Edition 2025. Want geloof ons: dit is veel meer dan een blondje om je vrijdagmiddag mee af te sluiten.
Verder lezenZet je schrap, bierliefhebber, want er waait een frisse, gedurfde wind door de kelders van Brouwerij Duvel Moortgat. Maak kennis met Duvel Imperial Blond – een tijdelijke maar indrukwekkende nieuwkomer binnen het iconische Duvel-assortiment.
Verder lezenOntdek de rijke geschiedenis, variatie en het brouwproces achter jouw favoriete bier.
Verder lezen
"Bier met een stoutachtig voorkomen, dat op de fles nergens zo genoemd wordt. Als je proeft en erover nadenkt geeft het wel de smaak van een in donkere chocolade gedoopt roomijsje deze Original Rocky Road Ice Cream, waarmee de verbazing over de naam van dit bier ook weer weg is. Vrij veel gistdepot op de bodem van de fles om zelf te bepalen wat je ermee doet. Omnipollo (Zweden) in combi met Buxton (UK), waar dit bier ook gebrouwen is."
Ton van der Koppel