O'clock Brewing (2)
Tijdens Prinsjesdag heeft het kabinet aangekondigd de bieraccijns nog eens extra te verhogen met gemiddeld ruim 16%.
Verder lezenBrouwerij Rodenbach komt met een verbluffende nieuwe serie: Rodenbach Evolved.
Verder lezenGulpener Bierbrouwerij en de Deense brouwerij Mikkeller hebben een knaller van een bier voor je in petto: Best of Both Worlds.
Verder lezenOp het eerste oog zijn bieren uit de categorie Zwaar Blond bieren en Tripel vergelijkbaar. Maar niets is minder waar, er is zeker wel een groot verschil tussen deze bieren.
Verder lezen
"Verrassend, verfrissend en ook pittig biertje. Leuk gevonden en in balans tussen zurig en pikant, nergens te extreem en vooral lekker om koel te drinken in de verwarmende zon. Een soort van contrastrijke ervaring. Drinkt prima solo en is precies wat het belooft te zullen zijn. De samenstelling komt uit een samenwerking met: Le Baradoz et La Beerotek. Oclock Brewing is anders overigens dan de naam zou doen vermoeden Frans en te vinden in Bois D'Arcy, Ile-De-France, France."
Ton van der Koppel