O Brother Brewing (1)
Bokbier was ooit een winterbier. Ontdek hoe de bok de herfst veroverde, wat de wet voorschrijft en welke rol Amstel en Grolsch speelden.
Verder lezenIn Bulgarije is 6500 jaar oude mout gevonden. De bijzondere vondst wijst mogelijk op bierproductie in Zuidoost-Europa in de prehistorische tijd.
Verder lezenProefnotitie 1664 Blanc 0.0: fris alcoholvrij witbier met citrus, fruit en koriander. Zacht van smaak en ideaal voor zonnige dagen.
Verder lezenDe hopoogst van 2026 valt in Europa tegen. Wat betekent dat voor prijs en kwaliteit van bier? En waar wordt in Nederland hop geteeld?
Verder lezen
"Een Ierse Imperial Chocolate Stout, waarin de bittere kant overheerst. Dit komt in Iers donker bier vaker zo voor. De Ieren lijken daarmee toch een wat andere - eigen - kijk te hebben op de smaakbeleving van een stout bier dan elders in de wereld. Het betreft ook een beetje geïsoleerd eiland. Wat de naamgeving precies zegt is aan de hand van het etiket op het 440 MLS blik niet zo duidelijk, eerder mysterieuzer. Maar je kunt er wel over speculeren. Vooral Milky tussen tags (die hier in de review tekst niet weergegeven blijken te kunnen worden)."
Ton van der Koppel