Pohjala Beer (79)
Afgelopen maandag is het Sinterklaasjournaal begonnen en morgen (zaterdag) komt 'ie het land alweer binnen: de Goedheiligman, beter bekend onder zijn echte naam Sint-Nicolaas of voor intimi Sinterklaas. Een prachtige periode waarin kinderen in de watten gelegd worden, maar verdienen papa en mama niet ook een mooi cadeau? Wij zetten drie cadeautips op een rij!https://www.bierista.nl/bias/articles/2086/edit#tab_blocks
Verder lezenRock City Brewing viert haar 7e jubileum met Rock City & Friends op 14 en 15 november in Amersfoort. Voor deze editie nodigt de brouwerij internationale brouwerijen uit onder meer de Verenigde Staten en Brazilië uit en staat er een breed programma op de planning, waarbij uiteraard aan de inwendige mens gedacht wordt.
Verder lezenDe Brewpub van Rabauw op het Eindhovense Strijp-S vormt donderdag 13 november vanaf 20:00 uur het toneel voor een Engelstalige Beer Tasting. Het betreft een samenwerking tussen de gastheren en -dames van Rabauw en Hellobier.nl: Rabauw & Friends.
Verder lezenGa je straks het stemhokje in, maar ben je er nog niet helemaal uit? Bierista geeft last minute stemadvies op basis van jouw biervoorkeur. Neem dit advies uiteraard met een korreltje hop en begrijp dat we van mening zijn dat er na al die serieuze debatten van de laatste weken ook weleens gelachen mag worden!
Verder lezen
"Beetje verwarrend bier dit Nõmme Birch And Juniper Ale van Põhjala uit de Forest Series (i.s.m. Birrificio Italiano) door ineens heel andere smaken dan gewoonlijk vaak regelmaat is. Deze smaken zijn voor de eerste keer dan ook lastig te vangen en herkennen. Als je wat langer proeft en de (onbekende) smaken wat doordringen wordt het bier onverwacht heel lekker, maar is wennen. Niet voor iedereen geschikt dit bier met berkenschors, fijnsparrenknoppen (van de naaldboom waar vurenhout van afkomstig is) en de in bier wat bekendere jeneverbes."
Ton van der Koppel