7,0

Lervig Perler for Svin

Lervig Aktiebryggeri (34)

Perler for Svin van Lervig is een IPA met een lage bitterheid. Vol van fruitige aroma's en een complex mondgevoel. Tropische tonen van mango, lychees en een verrassende afdronk!

Details

Alcohol
6.3%
Categorie
Blond en Krachtig
Spijzen
Vette vis, Gekruide gerechten, Jonge en romige kazen, Pittige en belegen kazen
Drinktemp.
6-8 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,0

Het oordeel van de Bierista's

Lervig Perler for Svin is beoordeeld met een gemiddelde van 7,0 door onze Bierista's

7,2

Smaak

6,8

Zicht

7,0

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,0

"Oranjegeel, troebel bier van Lervig uit Noorwegen met de naam Perler For Svin, waarvan de betekenis/vertaling moeilijk is te raden. In ieder geval een IPA van 6.3 %. Lervig heeft vele soorten bier en kennelijk nu in (mooi vormgegeven) blikjes i.p.v. flesjes. Blik lijkt (helaas?) een trend te worden in speciaalbier land. Maar in blik ziet bier in ieder geval geen daglicht. Zielig voor het bier, maar waarschijnlijk beter voor blijvende kwaliteit (of heeft blik invloed hierop, maar dat is een andere verder voerende discussie)."

Ton van der Koppel

19.960

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol

6,8 Zicht Troebel in zicht

7,0 Neus Zeer sterke citrusgeur verspreidt zich bij inschenken al direct. Wordt later minder.

7,2 Smaak Fris, verrassend genoeg bij eerste slok een beetje chocoladeachtig (verdwijnt weer). Citrusfruit van verschillende hoppen (minder dan in geur). Niet zo bitter, geen doorsnee IPA. Ietsje teleurstellend wellicht (voor de bitter liefhebber) in verwachting ten opzichte van de aanschafprijs. Maar zeer geschikt voor wie zijn IPA fris en fruitig wil. De nasmaak blijft fris en toch iets bitter.

Spijssuggestie Te proberen bij schaal- en schelpdieren, vis, fruitsalades, lof, spitskool en andere licht gekleurde kolen, ijs (m.n. vanille).

Nederlands succes op de World Beer Awards 2026

Nederlandse brouwers scoren bij de World Beer Awards 2026. Vijf Nederlandse bieren worden internationale Style Winner. Bekijk de lijst Nederlandse winnaars.

Verder lezen

Hoe Grolsch in 22 proefbrouwsels CAL ontwikkelde

Een nieuw bier zoals CAL op de markt brengen gaat niet zomaar. Zeker bij Grolsch wordt daar heel goed over nagedacht.

Verder lezen

Sierra Nevada verovert bierharten met hoptraditie

Sierra Nevada is een grote naam in de craftbierwereld. De bieren zijn in Nederland op steeds meer plekken verkrijgbaar.

Verder lezen

International Beer Day

Elke eerste vrijdag van augustus is het International Beer Day. Een uitstekende dag om samen het bier te vieren.

Verder lezen