Brouwerij Het Verzet (8)
De zomer is begonnen. Wij zijn erg benieuwd waar jij deze zomer bier drinkt. Wat zijn jouw favoriete hopspots in Nederland?
Verder lezenFred Teeven is benoemd tot voorzitter van de Nederlandse Brouwers. Hij heeft zin in zijn nieuwe job en pakt gelijk de handschoen op.
Verder lezenMout Bierfestival trekt weer door het land. Komend weekend - van 1 tot en met 3 juli - is het festival in Park de Wezenlanden in Zwolle.
Verder lezenDe hele zomer lang genieten van mooie reportages, columns en biernieuws. Het zomernummer van Bier! Magazine ligt in de kiosk.
Verder lezen
"ondanks dat ik een fan ben van de meeste bieren van brouwerij 't verzet kan ik hier geen waardering voor opbrengen. weinig smaak en aroma en bij het openen spoot het bier flink uit de fles."
Miel Neuraij