8,5

funky garden vol.8

Stout - Imperial / Double Pastry

Details

Bierstijl
Alcohol
10.3%

Mijn bieren

8,5

Het oordeel van de Bierista's

funky garden vol.8 is beoordeeld met een gemiddelde van 8,5 door onze Bierista's

9,0

Smaak

8,5

Zicht

8,0

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
8,5

"Een volle, vrij zoete stout met veel melkchocolade en wat kokos, caramel en licht gebrande koffie. Licht bitter en in de afdronk licht zuur. 10,3% alcohol is goed geïntegreerd. Lekker verwarmend, maar niet boozy. Untappd: 4,25"

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

8,5 Zicht zwart, ondoorzichtig. Na rustig inschenken ontaat een kleine schuimkraag die snel verdwijnt.

8,0 Neus zoet, chocolade(melk), caramel en kokos.

9,0 Smaak Zoete melkchocolade en kokos (bounty!) Lage bitterheid. Licht gebrande koffie. Lichtzure afdronk door de gebrande koffie. Vooral aangenaam zoet. En plakkerig.

Spijssuggestie Prima stand alone bier laat in de avond. Een mooi stuk gegrild rundvlees is het eerste waar ik aan denk. De bitterzoete grillstrepen op het vlees gaan fantastisch samen met de lichte koffiebitters en de zoetheid van het bier. Wat ook zeker goed gaat combineren is een mooie oude kaas met de kenmerkende suikerkristallen. Wanneer je op je calorieën moet letten geniet de laatste combinatie niet de voorkeur!

Is Rotterdam de Bierhoofdstad?

De vraag van vandaag luidt: "Is Rotterdam de Bierhoofdstad van Nederland?" De organisatie achter Rotterdam Beerfest, dat op zaterdag 7 februari terugkeert, denkt het antwoord te weten: absoluut. Het is echter niet ondenkbaar dat zij ietwat vooringenomen zijn, dus laten we het antwoord vooralsnog in het midden.

Verder lezen

Nederlandse brouwerijen bundelen krachten

Dertien Nederlandse speciaal bier-brouwerijen hebben de handen inéén geslagen bij de oprichting van Craft Coöperatie. Een initiatief dat zich richt op gezamenlijke inkoop en professionele samenwerking tussen gelijkgestemde brouwerijen.

Verder lezen

Duitse biercultuur onder druk

De biermarkt staat onder druk. Met name in Europa, Noord- en Zuid-Amerika daalt de bierverkoop. Dat geldt in Nederland, maar ook onze Oosterburen ontkomen er niet aan. In Duitsland, toch bij uitstek een bierland, werd er afgelopen jaar namelijk fors minder gedronken. Als gevolg daarvan werden er al meer dan 50 Duitse brouwerijen gesloten dit jaar.

Verder lezen

Bier in de boom?

Nu de Goedheiligman op korte termijn terug gaat naar de Spaanse zon, gaan er steeds meer kerstbomen versierd worden in de Nederlandse huiskamers. En hoe mooi zou het zijn als daar dit jaar ook kerstverbiering in te vinden is?

Verder lezen