Dutch Border Craft Beer (4)
Elk jaar wordt er reikhalzend naar uitgekeken: de Bourbon County Brand-serie. Goose Island heeft deze week de line-up bekend gemaakt.
Verder lezenBrouwerij Lost staat bekend om zijn bijzondere bieren. Daar is de de smoothie sour Clouds geen uitzondering op. Op de proeftafel ermee!
Verder lezenGrolsch heeft iets nieuws. Grolsch Cal, een caloriearm bier met 4,2% alcohol. Wij zetten deze Premium Lager op de proeftafel. Proef je mee?
Verder lezenSplit the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?
Verder lezen
"Mooi donker bruin van kleur. Niet teveel koolzuur zoals het hoort bij een Barley wine. In de neus de geur van druiven/wijn, zoet en kruidig. Beetje de smaak van een oude port en een vleug van rum. Goed gelukt!"
Bastiaan Kroezen