7,5

De Oude Cam Oude Geuze

Geuzestekerij De Cam (2)

Geuzesteker Karel Goddeau koopt wort aan bij lambiekbrouwerijen Boon, Girardin en Lindemans en laat dit rijpen in meer dan 100 jaar oude, eiken vaten die afkomstig zijn van de Tsjechische brouwerij Pilsner Urquell. De geuze is een blend van lambiek van verschillende leeftijden. Het bier hergist nog minstens een jaar op fles.

Details

Bierstijl
Alcohol
6.5%
Categorie
Soepel en Subtiel
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
7 °C
Volume
75 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,5

Het oordeel van de Bierista's

De Oude Cam Oude Geuze is beoordeeld met een gemiddelde van 7,5 door onze Bierista's

7,5

Smaak

7,0

Zicht

7,0

Neus

Aroma
Zuur
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,5

"Vooral zuur, zoals geuze hoort te zijn"

Marcus Bot

20.435

Review
Aroma
Zuur
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht Oranjegeel, mistig bier met nul schuimkraag

7,0 Neus Azijnzuur aroma met tonen van stal en hooi

7,5 Smaak Vooral zuur, niets meer en niets minder

Spijssuggestie Lekker met een zoete salade

Oktoberfest 2026: bierprijzen, brouwerijen en eten

Wat kost bier op Oktoberfest 2026? Ontdek de prijs van een Maß, de zes brouwerijen én hoeveel worsten en Hendl er worden gegeten.

Verder lezen

Accijnsplan mogelijk doodsteek voor kleine brouwerijen

Het kabinet wil het accijnsvoordeel voor kleine brouwers schrappen. De maatregel kan de mogelijke doodsteek zijn voor veel Nederlandse brouwerijen.

Verder lezen

Proefnotitie: Bereta Brewing - Brruhh!

Proefnotitie van Brruhh! van Bereta Brewing Co. Een sappige Double IPA met mango, mandarijn, limoen, verse hop en een zachte bitterheid.

Verder lezen

Proefnotitie: Paix Dieu Nova

Proefnotitie Paix Dieu Nova: een zacht en rond Belgisch Blond met tonen van appel, tropisch fruit, lichte karamel en een frisse afdronk.

Verder lezen