7,4

Brauhaus Bevog Extinction Is Forever!: Northern Spotted Owl

Brauhaus Bevog (2)

Dit is een enorm pale ale met mout en hop van 11. Het is nu meer dan 11 jaar geleden dat we hier bij Bevog begonnen met brouwen en de goede oude tijd toen groter beter was, begon naar ons toe te kruipen. Alle grapjes terzijde, dit spul is briljant. De dieporanje kleur van onze favoriete gekarameliseerde mouten zal het gewicht van de late hoptoevoegingen dragen. Met een rijke en oranje basis is hij geladen met gematigde 60ish IBU-hop om de initiële zoetheid in balans te houden. Centennial-, Citra-, Mozaïek-, Simcoe-, Chinook- en Columbus-hop vermengen zich tot een glas groot citrusachtig, harsachtig en verrukkelijk bier dat het koude seizoen rijk, helder, warm en leuk zal maken

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
7.8%
Categorie
Soepel en Subtiel
Drinktemp.
8 °C
Volume
33 cl

Mijn bieren

7,4

Het oordeel van de Bierista's

Brauhaus Bevog Extinction Is Forever!: Northern Spotted Owl is beoordeeld met een gemiddelde van 7,4 door onze Bierista's

7,4

Smaak

7,4

Zicht

7,1

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,4

"Een heerlijk hoppige ipa."

Gijs Pullen

28.843

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,4 Zicht Oranjegeel, mooie schuimkraag

7,1 Neus Hoppig, wat moutig

7,4 Smaak Heerlijk hoppig, licht fruitig, zoetig, in afdronk mooi bitter

Spijssuggestie Zoet dessert

Faillissement voor een van de grootste Nederlandse craft brouwerijen

Eindhoven dreigt haar grootste brouwerij, die tevens één van de grootste van Nederland is, te verliezen. Onlangs werd er middels een crowdfundings-actie nog geprobeerd het bankroet te voorkomen, maar nadat geconcludeerd werd dat er te weinig geld werd opgehaald, is het faillissement aangevraagd.

Verder lezen

Drinken we binnenkort bier in de sportschool?

Dat alcoholvrij een trend is die niet zal verdwijnen, moge duidelijk zijn. Wat heet: gigantische namen zetten in op alcoholvrij. Een aantal opvallende alcoholvrije aankondigingen op een rijtje.

Verder lezen

BrewDog investeerders blijven met lege handen achter...

De Schotse brouwerij BrewDog werd onlangs overgenomen door Tilray Brands, dat vooral bekend is van cannabis-producten en overnames van andere speciaal bier-brouwerijen. De Amerikanen telden £33.000.000 neer voor de aankoop. Maar niet iedereen ziet de kassa rinkelen, particuliere investeerders blijven berooid achter.

Verder lezen

Gigant keert terug naar Nederland

Één van de grootste biermerken ter wereld, keert terug naar Nederland. Per direct in verschillende horecagelegenheden en vanaf 16 maart ook bij supermarkten zoals Albert Heijn en Jumbo. Een comeback van een gigant in de Nederlandse bierschappen.

Verder lezen