7,4

Brauhaus Bevog Extinction Is Forever!: Northern Spotted Owl

Brauhaus Bevog (2)

Dit is een enorm pale ale met mout en hop van 11. Het is nu meer dan 11 jaar geleden dat we hier bij Bevog begonnen met brouwen en de goede oude tijd toen groter beter was, begon naar ons toe te kruipen. Alle grapjes terzijde, dit spul is briljant. De dieporanje kleur van onze favoriete gekarameliseerde mouten zal het gewicht van de late hoptoevoegingen dragen. Met een rijke en oranje basis is hij geladen met gematigde 60ish IBU-hop om de initiële zoetheid in balans te houden. Centennial-, Citra-, Mozaïek-, Simcoe-, Chinook- en Columbus-hop vermengen zich tot een glas groot citrusachtig, harsachtig en verrukkelijk bier dat het koude seizoen rijk, helder, warm en leuk zal maken

Details

Brouwerij
Bierstijl
Alcohol
7.8%
Categorie
Soepel en Subtiel
Drinktemp.
8 °C
Volume
33 cl

Mijn bieren

7,4

Het oordeel van de Bierista's

Brauhaus Bevog Extinction Is Forever!: Northern Spotted Owl is beoordeeld met een gemiddelde van 7,4 door onze Bierista's

7,4

Smaak

7,4

Zicht

7,1

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,4

"Een heerlijk hoppige ipa."

Gijs Pullen

28.843

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,4 Zicht Oranjegeel, mooie schuimkraag

7,1 Neus Hoppig, wat moutig

7,4 Smaak Heerlijk hoppig, licht fruitig, zoetig, in afdronk mooi bitter

Spijssuggestie Zoet dessert

Adventskalender Merry Beermas extra voordelig in de voorverkoop

Nee, we hebben geen zonnesteek. De Merry Beermas Adventskalender is nu in de voorverkoop.

Verder lezen

Grolsch koopt Gulpener

Ze waren al met elkaar verbonden. Nu heeft Grolsch definitief Gulpener overgenomen. Hoe zit dat?

Verder lezen

Köstritzer Kellerbier echt even wat anders

Soms wil je net even wat anders. Köstritzer Kellerbier is een verrassende smaakvolle keuze. Prima voor bij de barbecue tijdens zomerse avonden.

Verder lezen

Cenosillicafobie, je zult het maar hebben

Cenosillicafobie, een duur woord voor een erg vervelende aandoening. Deze fobie is de ware nachtmerrie voor iedereen die van bier houdt.

Verder lezen