6,9

Brasserie du Pays Toy Col d’Aspin Biere Blanche

Brasserie du Pays Toy (6)

Dit witbier is speciaal gebrouwen voor etappe 6 van de Tour de France 2023. De klim naar Col d’Aspin is naar een hoogte van 1490 meter met een gemiddelde stijging van 6,5%

Details

Bierstijl
Alcohol
5.5%
Categorie
Fris en fruitig
Drinktemp.
6 °C
Volume
33 cl

Mijn bieren

6,9

Het oordeel van de Bierista's

Brasserie du Pays Toy Col d’Aspin Biere Blanche is beoordeeld met een gemiddelde van 6,9 door onze Bierista's

6,9

Smaak

7,0

Zicht

7,0

Neus

Aroma
Zoet
Zuur
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
6,9

"Ietwat aan de zure kant, niet zo friszuur als de Belgische varianten"

Marcus Bot

20.435

Review
Aroma
Zoet
Zuur
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht Goudgeel, troebel bier met een stabiele schuimkraag

7,0 Neus Friszuur aroma met tonen van citroen

6,9 Smaak Vrij zure smaak, meer citroen dan citrus

Spijssuggestie Lekker met een handje noten

Op proefreis langs Duitsland, Denemarken en Estland

Wellicht ben je deze zomer al lekker weggeweest, of misschien ga je nog. Heerlijk. Of je nu van zon, zee en strand houdt of van een actievere vakantie: het proeven van een aantal lokale bieren hoort daar - wat ons betreft - zeker bij. Zo'n reis kun je in december ook maken, maar dan vanaf de bank thuis. 

Verder lezen

Duvel presenteert Designer Glas 2025

Wat hebben Piet Parra, Morrison Schiffmacher, Iwan Smit, Franky Sticks en Hedof gemeen? Het zijn allemaal iconische creatieven die in het verleden het Duvel Designer Glas hebben mogen ontwerpen. Een prachtig rijtje waar de Brabantse Loes van Delft zich onlangs aan toe heeft mogen voegen.

Verder lezen

Glitterbier speciaal voor vrouwen

Glitterbier met hibiscus en rozenwater? Ontdek Zatisfyer, het sprankelende bier voor iedereen!

Verder lezen

'vandeStreek financiert verbouwing met proeftegoed'

Het is één van de meest geliefde buurtcafés van Utrecht: Café Lombok. Een café dat vernieuwt gaat worden per oktober, want de eveneens Utrechtse brouwer VandeStreek neemt het over. 

Verder lezen