Blue Point Brewing Company (1)
Eindhoven dreigt haar grootste brouwerij, die tevens één van de grootste van Nederland is, te verliezen. Onlangs werd er middels een crowdfundings-actie nog geprobeerd het bankroet te voorkomen, maar nadat geconcludeerd werd dat er te weinig geld werd opgehaald, is het faillissement aangevraagd.
Verder lezenDat alcoholvrij een trend is die niet zal verdwijnen, moge duidelijk zijn. Wat heet: gigantische namen zetten in op alcoholvrij. Een aantal opvallende alcoholvrije aankondigingen op een rijtje.
Verder lezenDe Schotse brouwerij BrewDog werd onlangs overgenomen door Tilray Brands, dat vooral bekend is van cannabis-producten en overnames van andere speciaal bier-brouwerijen. De Amerikanen telden £33.000.000 neer voor de aankoop. Maar niet iedereen ziet de kassa rinkelen, particuliere investeerders blijven berooid achter.
Verder lezenÉén van de grootste biermerken ter wereld, keert terug naar Nederland. Per direct in verschillende horecagelegenheden en vanaf 16 maart ook bij supermarkten zoals Albert Heijn en Jumbo. Een comeback van een gigant in de Nederlandse bierschappen.
Verder lezen
"Mislukt idee over Märzen-Style Lager (in het voorjaar gebrouwen blond bier op tijd klaar voor het Duitse Oktoberfest) in deze Noord Amerikaanse (VS) versie tijdens de ervaring van dit bier met 5,7 % alcohol (ongeveer het pils niveau)."
Ton van der Koppel