7,7

Bière des Sans Culottes L’Ambrée

Brasserie La Choulette (6)

Bière des Sans Culottes L’Ambrée is een Amber Ale met een hoog alcoholpercentage. Het bier heeft aroma's van mout en karamel.

Details

Bierstijl
Alcohol
9.0%
Categorie
Amber en Elegant
Spijzen
Vette vis, Gekruide gerechten, Vleesgerechten, Pittige en belegen kazen
Drinktemp.
9 °C
Volume
33 cl
Drinkmoment
Haardvuur, In goed gezelschap, Alleen, bij een boek, Voor het slapen gaan
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,7

Het oordeel van de Bierista's

Bière des Sans Culottes L’Ambrée is beoordeeld met een gemiddelde van 7,7 door onze Bierista's

7,7

Smaak

7,7

Zicht

7,6

Neus

Aroma
Zoet
Bitter
Moutig
Body
Koolzuur
Alcohol

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,7

"Leuk in zijn zoet omfloerste eenvoud. Bieren in de serie Bière des Sans Culottes zijn in het algemeen niet mateloos complex, maar zijn met een beperkt scala aan toonzettingen gewoon wat ze zijn, al is subtiliteit daarin niet uitgesloten en is precieze herkomst van de smaakzetting niet altijd eenvoudig. Het blijft desondanks wel bier met de billen bloot."

Ton van der Koppel

19.960

Review
Aroma
Zoet
Bitter
Moutig
Body
Koolzuur
Alcohol

7,7 Zicht Amber/oranje gloed, transparant en vol koolzuur. Matig gebroken wit en vrij fijn schuim, dat redelijk stabiel blijft.

7,6 Neus Vaag trekjes van geurrijke bloemetjes en verder eigenlijk niks.

7,7 Smaak Mild zoetig vanaf de eerste slok met kenmerken van karamel, fudge, idee van honing en iets floraals (bloemen) met name rozenblaadjes. Lekker maar geen doordrinker. In het traject achteraf heel klein bittertje.

Spijssuggestie Bij met zoetigheid en bloemblaadjes samengestelde delicate gerechten.

Grolsch koopt Gulpener

Ze waren al met elkaar verbonden. Nu heeft Grolsch definitief Gulpener overgenomen. Hoe zit dat?

Verder lezen

Köstritzer Kellerbier echt even wat anders

Soms wil je net even wat anders. Köstritzer Kellerbier is een verrassende smaakvolle keuze. Prima voor bij de barbecue tijdens zomerse avonden.

Verder lezen

Cenosillicafobie, je zult het maar hebben

Cenosillicafobie, een duur woord voor een erg vervelende aandoening. Deze fobie is de ware nachtmerrie voor iedereen die van bier houdt.

Verder lezen

Bierista's Top 5 dorstlessers voor tropische dagen

Op tropische dagen moet je goed voor jezelf zorgen. Welke bieren horen daar zeker bij?

Verder lezen