7,2

Bevog Ricord’s Rock Iguana

Bevog Brewery (16)

Wat een bier, wat een Nitro Red IPA! Bier dat een paar bierstijlen verenigt tot één bier, het bier dat barst van de grote gedurfde hoparoma's en smaken van hopvariëteiten waar we van houden en aanbidden. De basis van het bier is bekleed met 6 lagen verschillende mouten en rauwe haver die, in combinatie met stikstof, geeft dit bier een verbazingwekkende zijdezachte en romige textuur. De citrusachtige, tropische en harsachtige smaak en het aroma, in balans met de lip smakkende moutruggengraat, zullen je buik doen lachen en klappen. Een ongelooflijk brouwsel met 7,1% ABV dat je een warme glimlach zal bezorgen in deze koudere nazomer- en herfsttijd!

Details

Brouwerij
Alcohol
7.1%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
7 °C
Volume
44 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,2

Het oordeel van de Bierista's

Bevog Ricord’s Rock Iguana is beoordeeld met een gemiddelde van 7,2 door onze Bierista's

7,2

Smaak

7,0

Zicht

7,0

Neus

Aroma
Zoet
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,2

"Aangename IPA met een dikke mousse schuimkraag, fruitig aroma. Goed doordrinkbaar "

Marcus Bot

20.435

Review
Aroma
Zoet
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht Oranjegeel bier met een dikke mousse schuimkraag

7,0 Neus Zoet aroma van tropisch fruit

7,2 Smaak Fruitige smaak van tropische vruchten, de hopbitterheid wordt verzacht door de dikke mousse schuimkraag

Spijssuggestie Flammkuchen

Faillissement voor een van de grootste Nederlandse craft brouwerijen

Eindhoven dreigt haar grootste brouwerij, die tevens één van de grootste van Nederland is, te verliezen. Onlangs werd er middels een crowdfundings-actie nog geprobeerd het bankroet te voorkomen, maar nadat geconcludeerd werd dat er te weinig geld werd opgehaald, is het faillissement aangevraagd.

Verder lezen

Drinken we binnenkort bier in de sportschool?

Dat alcoholvrij een trend is die niet zal verdwijnen, moge duidelijk zijn. Wat heet: gigantische namen zetten in op alcoholvrij. Een aantal opvallende alcoholvrije aankondigingen op een rijtje.

Verder lezen

BrewDog investeerders blijven met lege handen achter...

De Schotse brouwerij BrewDog werd onlangs overgenomen door Tilray Brands, dat vooral bekend is van cannabis-producten en overnames van andere speciaal bier-brouwerijen. De Amerikanen telden £33.000.000 neer voor de aankoop. Maar niet iedereen ziet de kassa rinkelen, particuliere investeerders blijven berooid achter.

Verder lezen

Gigant keert terug naar Nederland

Één van de grootste biermerken ter wereld, keert terug naar Nederland. Per direct in verschillende horecagelegenheden en vanaf 16 maart ook bij supermarkten zoals Albert Heijn en Jumbo. Een comeback van een gigant in de Nederlandse bierschappen.

Verder lezen