7,2

Bevog Ricord’s Rock Iguana

Bevog Brewery (16)

Wat een bier, wat een Nitro Red IPA! Bier dat een paar bierstijlen verenigt tot één bier, het bier dat barst van de grote gedurfde hoparoma's en smaken van hopvariëteiten waar we van houden en aanbidden. De basis van het bier is bekleed met 6 lagen verschillende mouten en rauwe haver die, in combinatie met stikstof, geeft dit bier een verbazingwekkende zijdezachte en romige textuur. De citrusachtige, tropische en harsachtige smaak en het aroma, in balans met de lip smakkende moutruggengraat, zullen je buik doen lachen en klappen. Een ongelooflijk brouwsel met 7,1% ABV dat je een warme glimlach zal bezorgen in deze koudere nazomer- en herfsttijd!

Details

Brouwerij
Alcohol
7.1%
Categorie
Fris en fruitig
Spijzen
Salades, Kip en gevogelte, Witvis, Vette vis, Jonge en romige kazen
Drinktemp.
7 °C
Volume
44 cl
Drinkmoment
Terras, Barbecue, In goed gezelschap, Bij het eten
Gisting
Bovengistend

Mijn bieren

7,2

Het oordeel van de Bierista's

Bevog Ricord’s Rock Iguana is beoordeeld met een gemiddelde van 7,2 door onze Bierista's

7,2

Smaak

7,0

Zicht

7,0

Neus

Aroma
Zoet
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

Ben je Bierista? Login en schrijf een review en ontvang +10

Reviews worden alleen geschreven door onze Bierista’s. Jij kunt nu ook Bierista worden door de Bierista Bieropleiding te doen. Zo weten wij zeker dat je de juiste bierkennis in huis hebt om kwalitatief hoogwaardige beoordelingen te schrijven.

Bestel Bieropleiding
7,2

"Aangename IPA met een dikke mousse schuimkraag, fruitig aroma. Goed doordrinkbaar "

Marcus Bot

20.435

Review
Aroma
Zoet
Bitter
Fruitig
Moutig
Kruidig
Body
Koolzuur
Alcohol
Intensit.
Nasmaak

7,0 Zicht Oranjegeel bier met een dikke mousse schuimkraag

7,0 Neus Zoet aroma van tropisch fruit

7,2 Smaak Fruitige smaak van tropische vruchten, de hopbitterheid wordt verzacht door de dikke mousse schuimkraag

Spijssuggestie Flammkuchen

Adventskalender Merry Beermas extra voordelig in de voorverkoop

Nee, we hebben geen zonnesteek. De Merry Beermas Adventskalender is nu in de voorverkoop.

Verder lezen

Grolsch koopt Gulpener

Ze waren al met elkaar verbonden. Nu heeft Grolsch definitief Gulpener overgenomen. Hoe zit dat?

Verder lezen

Köstritzer Kellerbier echt even wat anders

Soms wil je net even wat anders. Köstritzer Kellerbier is een verrassende smaakvolle keuze. Prima voor bij de barbecue tijdens zomerse avonden.

Verder lezen

Cenosillicafobie, je zult het maar hebben

Cenosillicafobie, een duur woord voor een erg vervelende aandoening. Deze fobie is de ware nachtmerrie voor iedereen die van bier houdt.

Verder lezen