Belenium microbrouwerij (1)
Split the G is de wereldberoemde challenge met een glas Guinness. Lukt het jou om met slechts een enkele slok de G te splitten?
Verder lezenGenieten maar! Steek die barbecue maar aan! We bereiden een gemarineerde bavette en drinken er een dorstlessende Guinness bij.
Verder lezenvandeStreek bier gaat verhuizen van Nieuw Overvecht naar een groot bedrijfspand op Strijkviertel in Utrecht. Ronald en Sander nemen je mee.
Verder lezenBrewDog was ooit het icoon van de craftbier revolutie. Het merk zakte diep en werd dit voorjaar gekocht door een investeringsmaatschappij.
Verder lezen
"Dit bier hergist met zwartebessen nectar op de fles. Het Franse twee-sterren restaurant Bernard Loiseau heeft het recept samengesteld in samenwerking met microbrouwerij Belenium, alwaar het bier ook wordt gebrouwen. Een fris en zoet bier met een vleugje zwarte bessenaroma. Het kleine schuimkraagje verdwijnt snel en volledig waarna ook geen koolzuur meer waarneembaar is. Het bier is dan helemaal plat. Desondanks blijft de volle fruitige zachte smaak wel goed overeind."
Pieter G